Kanë thënë për mua...

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
V.I.P
Asgje nuk me ben pershtypje ca mund te thojne. Eshte problemi tyre ca mendojne per mu. Une jam rehat ne paqe me veten ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
po pse mendoni tkqiat. mua me kujtohen vec komplimentet psh ??
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
uaaa sa njesoj mendojme ne te dyja
Po kot palidhje ?‍♀️
Robi mendo fjalet e bukura dhe ndihet mire. Kush flet keq i bie qe nuk te njeh dhe ja, shnet.?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Po kot palidhje ?‍♀️
Robi mendo fjalet e bukura dhe ndihet mire. Kush flet keq i bie qe nuk te njeh dhe ja, shnet.?
Shif sdi si te ta shpjegoj se jam duke u marre dhe me pune ne zyre por ne jemi produkt i asaj qe mendojme, dhe kujtojme se dhe te tjeret kane ato mendime per ne. Kshu qe Zoti befte mire skemi cthemi :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per realen them dhe une. Sme afrohet askush ne pune vec shefes. Dmth ne fillim se tani me njohin
Te kallje daden me thone
Une si engjell
????
epo aq eshte sa te marrin aeren i thone keto Jorgot ktej. ahahhahaha
Masandej familja jone e madhe ahahhahahahahahahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kam mbaruar pune se c`thone tjeret per mua.
Tani kam filluar te shkruaj nje liber ; c`them une per te tjeret!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Qe mos dalim jasht teme. Ne fakt jam pak i ftohte. Nuk me peqejne njezit qe me "hedhin doren ne qafe" pa me njohur
Prandaj je kaq i ngrohte ne forum ti,se ploteson ftohjen nga jashte, ahahahahahahahahahhaha
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Ty te fal dhe dopio gjashtat dhe prap te kom ke xhepi vogel 😂 Ty dhe shoqet e jekut qe te kuptohena lol
E pranoj sfiden! Me kusht qe kur te dalesh i pari nga fundi te ndrosh username nga Zhigo ne Looser :p lool
 
Top