• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

- Karamele Zana -

Status
E mbyllur për postime të tjera.

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
mirse na erdhe karamelezana nga Clearwater :)
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
LOL Angel Devil ke humbur shancin te lexosh nje hartim qe do marri cmim Pulitzer LOL.. Se bej shaka, FLM, edhe ti kalofsh mire.

Flm Shihanny, gjithashtu dhe komshiu im Polisi :D
 

WxP

Tech
Mire se erdhe :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Mire se ju gjej :kercim:

Para se te filloj prezantimin tim do ju them arsyjet pse zgjodha pikerisht kete nick. E para e punes kam provuar karamele zana vetem njehere, sa edhe shijen nuk ia mbaj mend. Por ama me shpirtin time "akoma femijenor", nje nga vjershat e femijerise qe me ka ngelur ne mendje eshte "karamele zana, vijne nga tirana, nga tirana peshkopi, cfare numri do ti... une dua..." lalala me rradhe (nqs ndonjeri se mban mend te me thoje, se ja kujtoj une lol). Nje arsyje tjeter eshte qe si femija me i vogel ne familje dhe ne fis me kane perkedhelur pak. Gjyshja ime e ka pasur shprehje fjalen "zane" "e bukur si zane" "punetore si zane".

Une, Zana :kercim:...

SHpresoj te mos jeni lodhur, se une sa fillova. Me kete forum jam perballur disa here, por nuk e merrja iniciativen te rregjistrohesha, dhe kete e bera dje. Dhe vertete me pelqeu, temat qe bisedoni, dhe shoqeria virtuale qe keni krijuar. Dhe tani ndodhem dhe une mes jush.

Dicka rreth meje... Jam e apasionuar pas muzikes, sidomos pas asaj orkestrale/simfonike. Me pelqen historia, sidomos ajo e artit dhe kultures. Deti eshte nje nga vendet qe frekuentoj me shume, dhe pastaj vijne galerite, dhe muzeumet. Fotografia eshte nje nga hobby-et e mia. Jam akoma amatore, por rendesi ka qe me ate ndjej qetesi. Kaq per tani, ju uroj tia kaloni sa me mire edhe mire u lexofshim.

(me duhet akoma me pune me profilin tim, kam vene re qe disa vene kenge, po une spo e gjej dot kete opsion, te me ndihmoi ndonjeri :p)

Hajdeni tani me uroni mireseardhjen se une thash MIRE SE JU GJEJ :D

ps. Mos thoni qe eshte prezantim i gjate, se e kam bere edit disa here per ta shkurtuar... :D
ca bere ti...mire ca bera :D

mire se erdhe

:dance:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top