Ke do zgjidhje?!

Ke do zgjidhnit?


  • Totali i votuesve
    4

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Pak caste me para po flisja me @Bebw duke treguar per nje trendafil... dhe reagimit tim pak femeror 🤣
Kshu ishte puna dhe un kisha ket reputacionin like a bad bitch per te mbrojtur... pranova trendafilin dhe e falenderova me nje puthje ne faqe nga qe i bleu per te gjitha ne. Me pas e keputa ne dysh dhe i thash "ja kshu ju varet juve qe beni si te bukur" 🤣🤦‍♀️
Per te justifikuar xhestin, dua te percaktoj qe isha 16 vjece dhe urreja rracen mashkullore. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Me vjen me qesh sepse si per cudi, me doli ky video...


I kthehemi temes:
Ke do zgjidhnit? Trendafilin apo leket?
Un trendafilin njemijhere ❤


Shiko fotografinë 10000000_223100183008594_1403631557869542865_n.mp4
 

sofia

Antarë i Respektuar
Do zgjidhja leket sepse duhet t'i kthehen popullit, por nuk do t'i merrja, as ta imagjinoja t'i fusja ne xhep...pa pike respekti ca njerez tek videoja: mire qe nuk thone faleminderit, po i marrin leket edhe si arrogante.
 

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Do zgjidhja leket sepse duhet t'i kthehen popullit, por nuk do t'i merrja, as ta imagjinoja t'i fusja ne xhep...pa pike respekti ca njerez tek videoja: mire qe nuk thone faleminderit, po i marrin leket edhe si arrogante.

Pikerisht ate gje po mendoja...
Se me cfare shpejtesie merrnin leket. Un do ja kisha paguar dhe trendafilin, qoft dhe 1 euro simbolike per nje kafe.

Por ndoshta jam gatuar keq une 🤷‍♀️
 

Frank

An eye for an eye!
Nuk eshte çeshtje zgjedhjeje ajo aty por zgjuarsie.
Do merrja parate dhe do i thoja: Dalin per te blere nje buqete me trendafila aq sa vite ka dhe me pjesen tjeter nje darke romantike 😁
 

MO.

Be good or be good at it
Nuk eshte çeshtje zgjedhjeje ajo aty por zgjuarsie.
Do merrja parate dhe do i thoja: Dalin per te blere nje buqete me trendafila aq sa vite ka dhe me pjesen tjeter nje darke romantike 😁
Edhe do kishin tepru se kam 1 neshje sigurte sonte 😂😂😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Do zgjidhja leket. Per nje arsye te thjesht sepse oferta nuk eshte nga dikush qe te vlersoja trandafilin.
Keshtu qe ne nje oferte te tille,leket dhe do bleja jo nje trendafil por nje buqet.
Pra situata e ofertes eshte pak `sistem` ekonomik jo sentimental. :p
Qe njerzit te ndjeknin ndjenjen do duhej trandafili t`ju ofrohej nga dikush i njohur. :))
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Do zgjidhja leket. Per nje arsye te thjesht sepse oferta nuk eshte nga dikush qe te vlersoja trandafilin.
Keshtu qe ne nje oferte te tille,leket dhe do bleja jo nje trendafil por nje buqet.
Pra situata e ofertes eshte pak `sistem` ekonomik jo sentimental. :p
Qe njerzit te ndjeknin ndjenjen do duhej trandafili t`ju ofrohej nga dikush i njohur. :))
3BE79D73-11B1-47C6-80B5-2195657ED01A.jpeg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Eh ohh pukuuu,agapi mouu. :love::love::love:
5etF.gif


mos e lere gocen e mass @Hope te shikoj videon deri ne fund se do thote e shef o maaaa si zihi ahahahaha.
nuk e din ajo qe e kemi nga dashuria.
 
Top