• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kelmendi, medalje ari në Minsk/ Xhudistja kosovare fiton në lojërat europiane

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
[h=1]Kelmendi, medalje ari në Minsk/ Xhudistja kosovare fiton në lojërat europiane[/h]
Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi fitoi medaljen e artë në Lojërat Evropiane që po mbahen në Minsk të Bjellorusisë.

Kelmendi sfidoi zviceranen, Fabienne Kocher. Pas fitores ndaj Kocher, radha i erdhi xhudistes Karolina Pienkowska nga Polonia, e cila u mposht në çerekfinale.

Në gjysmëfinale, Majlinda u takua me xhudisten numër 1 të botës, francezen Amandine Buchard, të cilën e mposhti gjithashtu për të shkuar në finale në një përballje të fortë me rusen Natalia Kuziutina.

Por Majlinda arriti të fitojë me pikën e artë edhe në fund mori medaljen e artë në kategorinë deri në 52 kilogramë.

Top Channel


 
Top