Kendojne Himariotet

mirela

DODONA hajmali
Kjo kengetare eshte Katina Beleri , me kenget e kesaj u rritem shumica jone te radi Gjirokastra
per 300 euro ne muaj pension shiko cka bere kjo grua
Ka ngjyrur zerin ti pershtatet greqishtes

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JJWnL8Xp1kI&feature=rfw-rec-HM-fresh+div]YouTube - خ خ؟خ»د…د†د‰خ½خ¹خ؛دŒ خ§خ¹خ¼خ¬دپخ±د‚[/ame]
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Kendojne Himariotet

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LOvGIBRMj6g]YouTube - Lundroj ne lundren e kenges-Keng Himarjote[/ame]


Degjojeni zerin e saj ne shqip si mbushet kenga himariote
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Kendojne Himariotet

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=CCAqpDbUesA&feature=related]YouTube - Kأ«ngأ« Labe (Labأ«rias song). "Thأ«llأ«za qأ« shkel mbi vesأ«!"[/ame]

Edhe ky zeri i Katines eshte. Degjojeni dhe beni dallimin
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Kendojne Himariotet

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=blp3O4LRnL0&feature=related]YouTube - Vajz e Valave Kأ«ngأ« Labe nga Himara[/ame]


Ka perdhosur ne greqisht , kete iso qe vetem dallga e detit mund ti afrohet
 

PAZUZU

Dark Knight
Titulli: Kendojne Himariotet

po leje lolen te kendoje greqisht.....[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fMEqLEMR3NA]YouTube - Portokalli " - comedy- Poking greeks 1[/ame] ............:D
 
Top