Kenge per tragjedine e Karaburunit

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Kjo kenge iu dedikohet viktimave te tragjedise se Karaburunit,20 sekondat e pare te saj me bejne cdohere me lot :(

Bujar Qamili-Zëra në fund të detit

 
Last edited by a moderator:

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Jene vertet shum te renda.Dhe te prekshme.
 
Top