Kengetari grek kendon shqip (Video)

Love

βeℓℓe â๓e
Quhet Giannis Parios dhe para shume vitesh ka kenduar shqip.
Per me shume ndiqni videon:

[video=youtube;GyS8cDR1-XY]http://www.youtube.com/watch?v=GyS8cDR1-XY&feature=player_embedded[/video]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Pe: Kengetari grek kendon shqip (Video)

Sa cudi na duket ne shqiptarve ne kemi 20 vjet qe kendojme vetem kenge greke
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Kengetari grek kendon shqip (Video)

Edhe cf ka :D

Sa cudi na duket ne shqiptarve ne kemi 20 vjet qe kendojme vetem kenge greke


LOL
Ka te drejte Hostel :D,vjedhur pa vjedhur qofshim ne qe jemi.
 
Top