Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Shiko unë e kuptova mjaft mirë, Edhe jam mjaft i qartë për rrespektimi e marrëveshjeve dhe pasojat nqs nuk respektohen që normalisht kemi që kur jemi demokraci që s'ke nga e lu sumen lool


Por në këtë rast kundërshtova argumentin tënd që paskan bo keq që kanë dërguar ushtrinë. Edhe unë të vdes për një operim, dikujt tjetër i ikën puna dikujt tjetër jeta etj etj.
Derisa sa të zgjidhet mosmarrëveshja?!!!


Poooo Enver Hitler edhe Stalin bashkë me çohuni mër i ri herë lool

P.S nuk mundet që të bllokohet arteriea kryesore e vëndit për hatër të keqmenaxhimeve të një apo tjetër institucioni. E kom thon mo nolt kto fare mirë mund të dalë që kanë të drejtë por fakti që e shfrytëzojnë këtë ,mos pasjen një tjetër personeli zëvendësues më duket një vepër e ulët. Prandaj shumë mirë ka bo ushtria që mer territorin publik shqiptar nën mbrojtje dhe shpresoj nën një funksionim sa më të shpejtë.
Jo jo e paskemi kuptu gabim lool

Kujtova se greva paska qene me koncensionarin por paskan qene 63 kontrrolloret e trafikut ajror te albcontrol. Dhe albcontrol eshte shoqeri aksionere me kapital shteteror 100 % prone e ministrise se turizmit tregtise dhe sipermarjes.

Pra shteti ja fut shtetit me pak fjale lool
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Jo jo e paskemi kuptu gabim lool

Kujtova se greva paska qene me koncensionarin por paskan qene 63 kontrrolloret e trafikut ajror te albcontrol. Dhe albcontrol eshte shoqeri aksionere me kapital shteteror 100 % prone e ministrise se turizmit tregtise dhe sipermarjes.

Pra shteti ja fut shtetit me pak fjale lool
Po dihet ai muhabet greku të fut plumin, i joni na knoq lool
 

Lauri

Anunnak
Po kom, i them kti syut t'bukur ktu
Shiko fotografinë 1782429

Ta honksha zemrën Belinda ?
Vetëm prej asaj që ke bo sot unë do votoj PS lool
@Lauri ja shyqyr reagun i herë shteti në kohë rekord çoj në ushtrinë dhe policinë.
Unë kam frikë që kjo grevë është e kalkoluar nga politika.?
Seç më shko mendja për dreq gjithmonë mua ??
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Unë kam frikë që kjo grevë është e kalkoluar nga politika.?
Seç më shko mendja për dreq gjithmonë mua ??
Nqs realitetit i thu "keq" atëherë boj sikur s'shef lool
Po ajo dihet. Kta që sollën Begetin Hapën universitetet e tipit Kristal që dolën me nisma si "Shqipëria një euro" se marrëveshjet ja noterizonte Argita Malltezi (shoqja Lulit) ke zyra vet. Që sollën Realin e Madridit duke lujt me Gramozin e Rezart Taçit, që Përdhunoi ARMO që donte me ble dhe Milan.
Këta tashi (i ka ra taksirati Lulit t'shkret ?) thonë "i bojm thirrje Edi Ramës të nderpresi grevën"
WTF ????
Të kuptohemi jo se ke kto që jan në pushtet nuk qarkullojnë delenxhijt por kaq ashiqare vetëm ne e hajm a kupto ?

humor-1-2-360x360-1.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jo jo, por gjithsesi e mbaj 1 legen aty afer ne rast emergjence ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Te falenderoj per sinceritetin tend naten e kaluar ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top