Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Te falenderoj per sinceritetin tend naten e kaluar ?
E di qe e ke me mua ndaj spo te pyes me ke e ke :p
Po kurioze jam te di per ke sinqeritet me flm per Msg/status apo per Bisedat me Sherrin ? Qe i dim vetem ne ??
Sidoqoft me ty nuk mund te jesh ndryshe . Je komplet miresi ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E di qe e ke me mua ndaj spo te pyes me ke e ke :p
Po kurioze jam te di per ke sinqeritet me flm per Msg/status apo per Bisedat me Sherrin ? Qe i dim vetem ne ??
Sidoqoft me ty nuk mund te jesh ndryshe . Je komplet miresi ?
Per te gjitha me ty ??
 

Baboon

FALEMINDERIT!
????? ahahah vinovil .. kohe pa e lexuar ?
Osh tu te lan ty rradhe mer .. po te jep te drejten e fjales si gjini e brishte qe jeni ???
Ske faj për kte të fundit kom kohë pa ja kujtu vetes edhe asaj i them, ho po ankohem si goc e vogël e (tjetër llaf përdor po nejse lool)
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Mbas 12 edhe mua me punon truri ndryshe mi.. ca eshte ai llaf mospranimi lol
Mos te ishe duhej te shpikeshe nje si ti ????
???

Neuronet pas ores 12 fillojne bohen tap dhe kto jan pasojat ?
Ato qe nuk pijn dehen me shpejt ??????
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top