Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Jo ? mka ik nuhatja nga virusi ? nuk ndjej me ere tani, vec met prekme
E mir
Prek naigjo para se tna marin msysh ?????
Se kto te miat kam frik mos konsumohen para kohe dhe me arrijne te gjunjet
 

Baboon

FALEMINDERIT!
He kerko neper forum .. patjeter ka ndonje vojues duhan pires .. qe na vezhgon duke qesh nderhunde , nga dritarja.. na ben edhe interesantin pale ???
S'di gjo s'kom shikim X-ray lool po mu mu can hunt
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top