Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Zooot sa m'ka marr malli
..................................................
................................................
po pastaj u zgjova dhe kuptova qe isha tu pa 1 enderr te keqe! ?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Prinderve,ndoshta eshte mire ta dini e tua eleminoni femijeve tuaj.30931222-A302-47E6-AF01-8F7317E96F97.jpeg
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Screenshot_20210413-135918.png
Pipëllsat e Tiranës hapni siçkat ☻
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Mirazhet e nje prekje. :))
Eshte thjesht loje truri.
Asgje me shume.
ec96b7199356ac4721fd309c2f0659c5.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top