Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hope

◕‿◕
Nuk ke faj jo... se mi merrte jot eme leket dhe te blinte fustane dhe dhurata... por nuk e pyete kurre ku i gjente leket🙄
Po lap top-in qe te bleu per ditelindje .. e pyete ku i gjeti leket... apo punonte baja dhe kursente maja🤣
Hmmm sa imagjinate te pasur qe ke ti :p
Tere problemi rotullohet tek leket!
Po lumturia femijeve te tu te ka interesuar ndonjehere???
 

DeliriumMind

Deliricous
Robt shyqyr qe nuk rri nwc tan diten ti se do ishe bo spikere lajmesh 24/7🤣
Kuptohet kur jam ne zyre sepse boj ato postimet kilometrike ( nen influencen e ndonje kenge ) 😂😂😂😂😂

Pasi shkarkoj ujin, kthehem ne vetvete ahahaha
 

Marla

eiπ +1= 0
174311947_1860672840751817_2432775751755137161_n.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top