Keni dicka per t'i thene dikujt?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Nuk ka gje me zbavitese kur i thua dikujt dicka dhe kupton dicka tjeter 🤣🤣
Eh ku rreh sahati kane pas thene! 🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 
Top