Keni dicka per t'i thene dikujt?

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
@Hilarious hajde nxjerrim inatin mbi petulla mqs nuk na do njeri 😜
Shiko fotografinë 1943268
hungry belly GIF by Padma Lakshmi
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Po s'ma the ti vete s'kam nga ta marr vesh🤷‍♂️
Shaleshkurter po, frikacake po....vazhdo, vazhdo tregome me tej per veten se keshtu si e ke nis as miremengjes s'te them me😂😝
Jam qaramane 😝
Flas shumë 😁
Më bije shqeri direkt në ujë(mërzitem shpejt dmthn)😝
Jam acaruse 😝
Kaq kaq 🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErshendes temen e cifteve. ahhahahahahahah
dhe te gjitha ciftet qe u sakatepsen ne ate teme. :(
 

Jetmira

V.I.P
Njerëzit nuk jan ashtu siç duken.
Njeriu që duket i pafajshëm në pamje të parë,ka veset më të ndyra brenda vetes.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ti bllokon rrjedhjet e informacionit te lojrave tua,me shume dipllomaci ,dipllomaci i thenshin.
Ka nje problem te vogel,harron rubinetin. :p
Futu lexoje kur te kesh kohe. ahahahahahhahaha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
S'kam!
 
Top