Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hope

◕‿◕
gishtin ke byfa pastaj meri edhe e sjell ne vete lool lool
Angela Lansbury Reaction GIF
 

Marla

Themelues i Forumit
Ate mos e thuaj .. une e fsheh gjithmone pashaporten ne Al ... leviz me nhe shqiptare fallco 🤣
O endrra kur lexoj nickun tend me kujtohet Zhuangzi-ja :p

Nje dite, filozofin Zhuangzi e zuri gjumi ne nje kopesht me lule, dhe pa nje enderr sikur ishte nje flutur shume e bukur.
Flutura fluturoi andej-kendej dhe u lodh ; e zuri gjumi dhe ate. Edhe flutura pa nje enderr.
Pa ne enderr sikur ishte Zhuangzi.
Ne ate cast, Zhuangzi u zgjua.
Tani nuk e dinte me a ishte Zhuangzija i vertete apo Zhuangzija i endrres se flutures.
Madje nuk dinte a ishte ai qe kishte pare ne enderr fluturen, apo flutura qe e kishte pare ne enderr ate.

Ja futa pak shkurt se pertoja me shkrujt gjate lool
 

Endrra

VIP
O endrra kur lexoj nickun tend me kujtohet Zhuangzi-ja :p

Nje dite, filozofin Zhuangzi e zuri gjumi ne nje kopesht me lule, dhe pa nje enderr sikur ishte nje flutur shume e bukur.
Flutura fluturoi andej-kendej dhe u lodh ; e zuri gjumi dhe ate. Edhe flutura pa nje enderr.
Pa ne enderr sikur ishte Zhuangzi.
Ne ate cast, Zhuangzi u zgjua.
Tani nuk e dinte me a ishte Zhuangzija i vertete apo Zhuangzija i endrres se flutures.
Madje nuk dinte a ishte ai qe kishte pare ne enderr fluturen, apo flutura qe e kishte pare ne enderr ate.

Ja futa pak shkurt se pertoja me shkrujt gjate lool
Picko veten nje here thuaj ati botit.. mbase ka vdek po nuk tregon 🤣
 

Marla

Themelues i Forumit
Se harrova me i thene dicka anetarit @Kafka lol

Nese ka ndonje gje te sigurte, eshte fakti se dua te te mbuloj me te puthura.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top