Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Hape deren te cafte ujku te cafte.. dhe nje her qe vij sme jep as vere as mjalte 🤣
Ca më kujtove 😂

Një turiste kalo nëpër zona rurale me makinë edhe shef një alamet çuni duke punu tokën.
Ndalon edhe flirton me te si përfundim e ben për vete edhe e bjenë në makinë....
Turistja ngeli aq e mahnitur sa ju lut të vinte me të në vendin e saj.

Ai i thosh jo unë nuk jam për këtë punë vllai im është ekspert.
Ajo ngulmonte se nuk ishte ndjerë kurrë ashtu ndaj i lutesh të vinte me të edhe se do ja plotësonte gjith dëshirat.

Pas shumë diskutimesh djali i thotë :

- po mer mi budallaqje vllain tim se një herë ai e ka bo me arushen edhe ajo që atëherë ngeli duke sjellë mjaltë dit për dit ke shpia...
 

Endrra

VIP
Ca më kujtove 😂

Një turiste kalo nëpër zona rurale me makinë edhe shef një alamet çuni duke punu tokën.
Ndalon edhe flirton me te si përfundim e ben për vete edhe e bjenë në makinë....
Turistja ngeli aq e mahnitur sa ju lut të vinte me të në vendin e saj.

Ai i thosh jo unë nuk jam për këtë punë vllai im është ekspert.
Ajo ngulmonte se nuk ishte ndjerë kurrë ashtu ndaj i lutesh të vinte me të edhe se do ja plotësonte gjith dëshirat.

Pas shumë diskutimesh djali i thotë :

- po mer mi budallaqje vllain tim se një herë ai e ka bo me arushen edhe ajo që atëherë ngeli duke sjellë mjaltë dit për dit ke shpia...
Gaaaa 🤣🤣🤣
Po prisja te lexoja .. qe arusha nuk e mbijetoj 🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
💙 💙 💙
23fd6e223049c580efa30b964fe42d39.gif
 

Marla

Themelues i Forumit
Perqafimi eshte mashkull dhe dashuria eshte femer thone te dyja gjinite (mbrojne veten e tyre).
Kurse mua me duket si kadaif me leng zogu. (mbase gabohem, po me korigjoni). :D
Dikujt ju pergjigja se perqafimi dhe dashuria nuk kane gjini por ai mu pergjigj :" Ik se nuk merr vesh".
Dhe une ju pergjigja :"Pse une e kam fajin se nuk marr vesh nga gjella me presh?" lool
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Perqafimi eshte mashkull dhe dashuria eshte femer thone te dyja gjinite (mbrojne veten e tyre).
Kurse mua me duket si kadaif me leng zogu. (mbase gabohem, po me korigjoni). :D
Dikujt ju pergjigja se perqafimi dhe dashuria nuk kane gjini por ai mu pergjigj :" Ik se nuk merr vesh".
Dhe une ju pergjigja :"Pse une e kam fajin se nuk marr vesh nga gjella me presh?" lool
Ai quhej petqafim.
Ajo dashuri...
Ai petqafoje atë, Ajo u shkreh në lot nga mallengjimi.
Me pas te dy i futen nje paçe&pilaf dhe bakllava për embelsire meqe kadaifi qe mbaruar...
😂 😂 😂
Ai longu rrushit paska pat xr effect (extended release effects) lool
 

Lauri

Anunnak
Do të doja të tregoja fjalët më të thella të dashurisë, por nuk guxoj, nga frika se nuk do të besosh. Prandaj tallem me veten dhe me sekretin tim.

Unë do të doja të tregoja fjalët më të vërteta,
por nuk guxoj, nga frika se do qeshësh.
Prandaj gënjej, duke thënë të kundërtën e asaj që mendoj.

Do të doja të përdorja fjalët më të çmuara
që kam rezervuar për ty, por nuk kam guxim; Kam frikë se vlera e tyre nuk kuptohet.

Do të doja të ulesha pranë teje në heshtje,
por nuk kam guxim: Kam frikë se zemra ime do të ngrihet nga të rahurat e forta deri tek buzët e mia.
Prandaj flas budallalliqe, për të fshehur zemrën pas fjalëve.

Kjo është arsyeja pse unë flas ashpër,
dhe mburrem me forcën time brutale.. 😁💕
IMG_20210223_131611.jpg
 

Marla

Themelues i Forumit
Ai quhej petqafim.
Ajo dashuri...
Ai petqafoje atë, Ajo u shkreh në lot nga mallengjimi.
Me pas te dy i futen nje paçe&pilaf dhe bakllava për embelsire meqe kadaifi qe mbaruar...
😂 😂 😂
Ai longu rrushit paska pat xr effect (extended release effects) lool
pse ti me verte e more qe po pija leng rrushi mo lool
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
pse ti me verte e more qe po pija leng rrushi mo lool
Jo re c'ne po e pash une qe ngatrrove ilaçet se ti mori ment ai robi me tre faqe fevziu lool ai kok shpulla e ka fajin 😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Lutje
O Zot që fatet tona në dorë i mban!
Na ruaj nga shëndeti trashaman
na ruaj nga orekset e Sanço Pançës,
na ruaj nga hija e rëndë e famës,
na ruaj nga faqeputhjet helmuese të
Judës,
na ruaj nga orteku rrëmintar i turmës,
na ruaj nga prejardhja prej shimpanzesë
na ruaj nga thyerja e timonit të kresë
na ruaj nga putra pushtetore e Njëshit
na ruaj nga engjëjt, na ruaj nga dreqërit,
na ruaj përditë nga ftohjet e miqësive,
na ruaj, o Zot, secilin prej të gjithëve!
Ndoc Gjetja
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top