• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Engjellusha :manikure::manikure:besoj qe kan ngelur shume pak....e mos ken kopjuar as vetem nje x sa kan qen ne shkolle....:)

Metodat me te reja per te kopjuar??
Apo ne fuqi kan ngelur akoma klasiket....:)

Jam kurioze te di se ca metoda perdorni [keni perdorur] ju per te kopjuar?:p
:motor::motor::motor::motor:
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Ncuk, asnjeher, perkundrazi... kane kopjuar nga mua

Deri ne nje fare viti kam qen shuuuuuuuuume mire ne shkolle, pastaj nuk ja varja dhe as nuk isha e interesuar te kopjoja... kur kishim provim per mua ishte pushim, jepja letren bosh dhe dilja
 

sensuu

sweet
une vetem ne bange te pare.....s'kishte mundesi kopjimi:D
dhe nese shkruaja ndonje formule te gjate,s'me binte pyetje ahahha.
 

Adrenalina

GoC TiR0né
haha sa metode e mire kjo jotja adrenalina...:p

e si e perfundove shkollen?
se perfundova, dhe bera mire :) kam pas shance ne jete qe dhe sikur te kisha bere 10 shkolla ne shqiperi s'do kisha vendin e punes qe kam tani ;) nganjeher eshte me te hecme sweetzzinna ;)
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
JAm shume i ngathet ne kopjim,se di pse??
Imagjinojeni ne nje provim kisha hyre edhe pyetja e cila me ra ne test,piketishte ate e kisha te shkruar ne nje flete te formatit A4,testi poashtu ishte i te njejtit format,por letra qe e kisha pergjigjen ishte ne xhepin e pasem te pantollonave dhe ishte grisur dhe,momentin qe une deshiroja ta merrja me dilte e gjithe faqja....bohh ca tmerri
 
Top