• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Mr-Bledi

♥ House Music
Vendndodhja
.bat
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

s'eshte e kopjume ajo hape pak librin shife nje fjali e mbylle prap.
shko ne fund ta bankave. hap librin, shif e shkruj :p
se mos do vdesesh maksimumi do te te marre librin.
por ti ke nje liber tjeter. me pas te merr edhe ate
edhe duhet me e be prov tu kopju tek tjert :D :D

---------- Post added at 01:33 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

Mua sma ka mbajt asnjehere me kopju :D...Pervec kur kishim ndonje hartim dhe kur nuk mbaja mend asesesi ndonje mendim fjali apo ku di gje ( ose nga keto shkencat natyrore ndonje formule ) at'her shfrytezoja banken, shkruaja aty..po dhe aty mezi i shifja miniature mo :D...Mendoje qe ketu ne fakultet jo qe po kopjoja por po tentoja dicka te vogel ti tregoja nje shoqes meqe me pyeti dhe desh me nenshkroi testin asistenti LOL...Nuk jam per keshtu gjera une :D...Vecse ja bej sherin vetes, asgje me shume :D...Juve te tjereve pastaj halla per guximin :D...Eshte zotsi dhe kjo. :D..vecse shifni mos te digjeni ndonjehere :p
deliza un para cdo provimi them zoti para un mbrapa edhe futena tu na ra te fiket.... dalim ne fikje e siper :D !
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

a ka student qe ska kopjuar ?!

Metodat e kopjimit :1- stili firzamonik, 2-stili i rrulit, 3- stili i shales, 4- stili i zvogelimit me fotokopje, 5- stili i shkrimit pas makines llogaritese, 6- stili i kufjes me blutooth

dhe shpikja ime qe ka kaluar me qindra ixhinier ne lenden e konstruksionit metalik: Zevendesimi i textit te shisheve te ujit apo coca cola me kopje te teorive e formulave.

 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Sa te duash aq shum saqe nga nje her harroja dhe i paraqesia detyrat e shoqes se bankes msuese ne vend qe ti jepia te miat :p :p :p :p LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

c"kujtime me zgjoi kjo teme,..ne shkolle te larte,..kishte vellai nje librari qe shiste librat e universitetit dhe keshtu punoja party-time sa mos me ndeje ne kafe orve qe nuk ikija ne leksion..ahahaha.,..kisha dhe fotokopje,..dhe mbaje mende para provimit vinin shoqet e shoket e grupit me jepnin leksionet na i zvogelo me 75%,..njehere na i zune,..dhe ne vende qe te na i merrte kopjet presori,..filloi po qeshte dhe na tha ikni e keni te gjithe te marre provimin,..veq mos tu shofe me parasyshe prape ne Vjeshte,..hahahahahahahah,..zakonishte sme ka ecur me kopje asnjehere,..kisha frike keshtu qe nuk lodhesha fare,..;p;p..
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Chelsa_FC
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Kame kpjuar shume biles tani i kame rene pishman se nuk kpjova me shumeLOL jo nuk te qon larg kopja eshte si genjeshtra qe te le ne rruge ......mbase kopjimi eshte me i keq se genjeshtra ne kete rast po genjen veten duke kopjuar
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Kam qene e drejte qe kalama :p....edhe ne fillore s'kam kopju noihere.
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

po shume here ne lenden e Kimise atje isha zero nuk kuptoja fare:D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Po edhe kam kopjuar,por kur kisha dyshime,dmth e kisha te nevojshme ti hidhja nje sy per te mos gabuar ate qe do shkruaj...Ne fakt sme ka ec asnjehere,gjithmone me kane zene:(,pasi e bera nja dy here te dyja heret me zune,se bera me..E humbur se e humbur,me mir e humbur me te shkruara me dyshim,sesa e humbur me gjithe provimin(zakonisht kur te zinte profesoresha e kishe te humbur provimin)...
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Eh pse ka ndonje qe thot skam kompjuar po flas kopjim jo per ata qe ne provim i bejne rilexim librit apo leksioneve :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Eh pse ka ndonje qe thot skam kompjuar po flas kopjim jo per ata qe ne provim i bejne rilexim librit apo leksioneve :p
E ke fjalen per ato qe kopjojne dhe presjet:p,e nga nguti ngaterrojne dhe rresht:p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Nuk kemi kopju në Shkollë, me përjashtim në Matematikë -nganjëherë veq .... gjë që më mundon shumë që atëher kam mashtru veten, ndërsa profesorit nuk i ka interesu gjë. Sikur tmë zinte, ka qenë rrezik shumë, sepse ishte i shtirë...

Megjithatë sot nuk kopjoj asnjëher: qka e di e shkruaj, qka sdi -duhet ta mësoj, por nuk kupjoj më...

Menquri është njeriu të mëson nga gabimet e tij. Kur i mëson, nuk i përserit më.
KJO ثSHTث ME RثNDثSI Nث JETث.
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Eh sa her kam dal une nga provimet se gjithmon isha numeri 1 ne kals per kopjime :D :D
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

E ke fjalen per ato qe kopjojne dhe presjet:p,e nga nguti ngaterrojne dhe rresht:p
jo e kisha per ata qe i shkruajne edhe ne ne klasen e 7 psh nese ai eshte e 8 kemi mesuar kete apo ate apo shif figuren 6.2 hahaha sic i ka ilustrimet libri :p
 
Top