• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

prizrenase

Antarë i ri
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Haha para disa dite kam kopjuar.

Sa per metodaaat e kopjimitt jane 1001 te tilla.

Dhe deshta diqka tjeter: Ku mund te kerkoj ndihm ne lidhje me nje punim qe jam duke bere??
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Se besoj qe ka nxenes/student qe nuk kopjon ne ditet e sotme... Disa menyra kopjimi
1) Duke shkruar ne telefon
2) Duke regjistruar ne telefon cdo gje dhe ta degjosh me kufje :)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Gjithmon sepse vet se kisha mendjen per te mesur kam qen dhe me fat sepse kisha ne bank nxensen me te mir te klases :p
 

antonela

Antar Aktiv
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Si te gjithe kam kopjuar dhe une e sidomos historine e qaja fare....i shkruja ne bank te zeze e gjeja kendin e shkelqimit nga drita se mezi dukeshin... ter ai mund e ter ajo djers sa beja 2 pyetje nga 6 mbaronte ora e mesimit ... po 6-en e merrja me djersen time :p :p
 

AL3XI

Te Ka Lali Shpirt
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Asnjehere, se nuk doja te beja pis fleten se e paguaja me lek :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

S'kam dite me kopju,fati im kisha nje shoqe te mire mi bente ajo detyrat :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

ne lenden e historis kam qen icik tap nese nuk rija te studjoja :) 2 kapituj provim nje kapitudh ne nje kofsh e nje tek tj ..ate dite vesha fund mora 10 :)
sot me vjen gjynaf kur e kujtoj ate te shkreten rinte nga fundi se aty kupjohej nuk i shifte ca behej tek bangat e para lollollollol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Gjithmone ha ha

Dhe cunat mi benin detyrat gjithmone se pertoja, :p
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Sipas postimeve, mbizoterojne kopjacet :p

Nuk mbaj mend te kem kopjuar ndonjehere. Ligjet ndaj kopjimit kane qene shume strikt dhe une pak frikacake nga natyra, e aq me teper nga turpi, s'kam kopjuar. Ka te miren e vet kjo gje, e di qe cdo note e kam mare me aftesite e mia, qofte edhe se keto aftesi ishin te kufizuara - apo te paekzistueshme fare - ne kopjim.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Te kopjosh s'do te thote qe nuk je i/e afte, eshte thjeshte per momentin , :)

une pshm kam tip qe i kap gjerat me degjim dhe shikim, por ka tip/e qe duhet te studiojne nga 2 ore ne dite qe t'ju hyje ne koke,
 
Last edited:

Deuid

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Kosove
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Nuk dija as te kopjoja athere . Librin shpesh perpara e qitesha , por nuk mundesha ti gjejsha pergjigjet qe me duheshin hahahah !
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Un personalisht vetem sugjeroj,nuk kam ber kurre letra me i fut ne xhep me tendece te kopjoj sic bejn shumica apo me ane te celularit. Tani gjat provimeve gjeja par qe behet te dorezohen celularet,ka dhe nga ato qe marrin nga 2... Padrejtesi ndaj atyre qe mund te marrin 9 me mundin e tyre dhe ai merr 10 apo 9.5 duke kopjuar.
Vlerat do i tregojn neser ne pune sa i 10-tes ka qene;le te mashtrojn prinderit e tyre dhe veten duke kopjuar.
 
Last edited:

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Une kam qen i pa fat ne kte aspekt lol dhe nese do kopjoja prap 4 do merrja se e dinin sa mesoja une lol lol nje her qe mi beri nje shoqe bange detyrat direkt dhe kur i pa presoja, direkt llafi par kush ti ka ber detyrat ty se ti sdi gje tjeter vec te besh rrmuj ne klas e te luash me top ne oborr te shkolles cne ti te besh detyra per te marr 8-9 kur gjith vitin e mbyll me 4 lol lol .. Kshuqe skam kopjuar loool Beja aq sa dija jo se sdija po sdoja te mesoja me shum kohen e kaloja jasht shkolles sesa ne shkoll , lija vetem canten tek banga ime qe mos te ngelesh bosh banga lol vet rrija gjith diten ne sall kompjutrash lojrash lol
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Une kam qen i pa fat ne kte aspekt lol dhe nese do kopjoja prap 4 do merrja se e dinin sa mesoja une lol lol nje her qe mi beri nje shoqe bange detyrat direkt dhe kur i pa presoja, direkt llafi par kush ti ka ber detyrat ty se ti sdi gje tjeter vec te besh rrmuj ne klas e te luash me top ne oborr te shkolles cne ti te besh detyra per te marr 8-9 kur gjith vitin e mbyll me 4 lol lol .. Kshuqe skam kopjuar loool Beja aq sa dija jo se sdija po sdoja te mesoja me shum kohen e kaloja jasht shkolles sesa ne shkoll , lija vetem canten tek banga ime qe mos te ngelesh bosh banga lol vet rrija gjith diten ne sall kompjutrash lojrash lol
Nese do riktheheshe prapa do veproje serish keshtu apo do mesoje?
 
Last edited by a moderator:

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Po kam kopjuar :)

Po kopjimin me ekzemplar e kam ber ne provimet e matures hihihi. provimin e matematikes mi dha nje zysh gati fleten e un mbulova me fustanin e gjate dhe e bera :D...sma priste shum truri per matematik, isha me mire ne lendet e tjera ato soacale :).
 
Top