• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Nese do riktheheshe prapa do veproje serish keshtu apo do mesoje?
Nese do kisha mundsi ? Ndoshta do te rikuperoja disi per te ber me mir se aq, mirpo varet dhe nga faktor te ndryshem kjo se si e kalon femijrin, Mua me pelqente me shum te dilja te luaja me shoket te ragtohesha sesa te mesoja e te shkoja ne shkoll regullisht , por sjam penduar aspak per kte dhe pse skam vazhduar ndo nje shkoll prap sjam penduar pasi te pakten mendoj se i kam disa afetsi per ta perballuar jeten dhe per ti ber ball problemeve qe has ne jet..Shkolla sigurisht qe te jep me shum dije e njohuri apo dhe perparsi per ndo nje vend pune me te mir, por kjo varet dhe nga mundsit, sa mudnsi ke per te vazhduar kte rruge dhe sa jan aftsit e tua ne kte drejtim , por jo se nese ske ber shkoll do te thot se je nje njeri i pa ditur apo qe ske as njohuri , pasi cdo njeri gjen gjithmon dicka per te mesuar qoft ne shkoll apo jasht saj...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ne tetvjecare smbaj mend, ne fakt por besoj jo. Jo sepse s'dija te kopjoj por sepse s'me eshte dashur. Ndersa kopje jepja me shumice fatkeqesisht. Sidomos ne provime kishte raste kur nderroja fleten me shoqet, u beja nja 2-3 pytje sa te mernin 5-6 dhe jua jepja prap:p, as vete sme besohet si i benin kto gjera pa na kapur. Gabim dhe kjo ne fakt!
Ndersa ne te larte, eshte turp ta mendosh kopjimin jo me ta besh, edhe pse kam pare studente te mira qe ne te rralle dhe e praktikonin...iiiii e di sa keq qe dukesh ? :p....
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ti Bomba gjithmone raste drastike sjell, he mo burre i dheut i cike me shpirt optimizem jo te na tmerrosh :p

P.s Pretty sa e mira qe me je, do dashurohem me tyve una :D
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

une asnjehere...
por mesoja shoqet te kopjonin lol

Kopjimi me extrem ka qene printimi dhe zevendesimi i te dhenave te shisheve te ujit ose coca-coles me kopje, kopjet me rula letre, firzamonik apo mikrokufje.
 

Kila

VIP
Mosha
25
Vendndodhja
Sa ktu atje ..
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

E kemi kopjuar boll ndonjeher kur pertoja grisja faqet e perseritjes . Po zakonisht shkruaja fleta ose fasoleta por nuk i nxirrja fare se i mbaja mend ato qe shkruaja . Ne provimin e Matematikes ne matur doja te kopjoja sepse kam qen dhe jam tap tap tappp , kisha mbrapa nje goc qe ishte e shkelqyer ne mat po un kisha frik se ca na kishin sjell mbikqyres nga ministria dy metra sikur te kishte dal nga xhungla pa qeth pa rruj te tremtee dhe perfundova me nje 5 :D . Ne provimin me zjedhje na e hoqen ate mbikqyresin po spata pergatit njeri qe te me tregonte nga tel dhe kisha shum shanc nga 60 kopjova vetem 8 pyetje :(... ( A ka ndonje teme per ato qe u kurthet benim mesusve ne gjymnaz ??)
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ti Bomba gjithmone raste drastike sjell, he mo burre i dheut i cike me shpirt optimizem jo te na tmerrosh :p
Un mendoja qe keto ishin imazhe te bukura per ti ndar me ju,femijet ne shkolle qe mesojn me mund jo te kopjojn.
Do mundohem te permirsoj karakterin,shpirtin ta bej me optimist dhe mos tja fus me kot. (keto keshilla kam marre sot ne forum)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

gjithmone ...... i urrej provimet e s'jam tip te ulem te lexoj me ore te tera....
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Vendndodhja
Peja
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Une kurre gjithmone kam qen me i miri ne shkenca egzakte sidomos
 

Darius

Larguar...
Vendndodhja
Shqipëri
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Pirja e duhanit

Konjaku qe me mjes...

Paraqitja ne drejtori....

Duke kopjuar ne provim...

Shkelja e syrit...

Lenia e ores se mesimit.

Ehhhhhh....
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Zakonisht kopjoja ne derrase :)si kam pas keto prob...notat i kam marre me djerese :)
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ne Shqiperi jo, por pertej detit kishin lloj lloj metodash, jam habitur kur i kam pare.
Ku isha mesuar une, atehere po te kapte mesuesi duke u shperqendruar nga leximi
te meronte para klases jo mo te kopjoje, phu phu..

Kur e kam provuar njehere isha aq e tmerruar sa skishte ku te vinte, preferoja te
mirja not te ult sesa te kopjoja.
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Disa menyra te kopjuari nga studentet

Disa menyra te kopjuari nga studentet...Po ju cilen keni perdore nese keni kopjuar.?

p/s Cfar shale ajo e 3ta nga fundi lol
 
Top