• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ncuq...une i shkruaja pergjigjet gabim qe edhe kopjacet ti kopjonin gabim, dhe pastaj i ndryshoja prape dhe vija pergjigjet e sakta. Aq e keqe kam qene! :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Mu mi benin detyrat,skisha nevoje me kopju lol
 
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Une kopjoj akoma :p njehere vjen zyshi dhe i thote shoqes para meje ngriji duart,ajo u detyrua i ngriti dhe i kish te shkruajtura ne pellembe pergjigjet ahaha..qe atehere i shkruaj ne banke ato me te veshtirat...po doni ju qe me bien pyetje te tjera e keshtu kot sa zhgarravis une :p

Tani seriozisht per ata qe ndjekin shkollen gjimnaz etj e nese duan te behen dikush duhet ti shtrohen leximit ne menyre qe te mesojne dicka (dija eshte ushqim per trurin) se kshu te rrofte diploma e varur ne mur...
 

Lilithh

Antarë
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Gjithnje kane kopjuar prej meje.
Mbaj mend ne gjimnaz ditet e fundit, gjullurdi e madhe. Une kisha premtuar qe sdo lija me asnje te kopjonte, sapo doli pak jashte zysha, fleta ime su pa më..
 
N'cuq...jo se mesoja por s'ma mbante nga frika lol

Edhe kur ndodhte ndonjehere e me pyeste zyshja,une skuqesha e kuptohej e verteta :p
 
N'cuq jam shume e turpshme pergjithesisht,sidomos kur terheq vemendjen e shikimet bien mbi mu....u mortja lol

Tashme s'kopjoj me,jam bere vajze e mire ...s'ka lezet e per moshen qe kam ahahah :p
 
te pakten mos imito burrat :D :D
Kete me burrat s'arrij ta kuptoj,c'eshte e verteta dicka te ngjashme me pate thene e tek nje teme tjeter...por s'dhash rendesi shume!

Shpresoj te jete thjeshte nje shaka nga ana jote! :)

Persa i perket imitimit,ajo s'ka gjini mo cun...ate o e ke o se ke,eshte art me vete...s'ka se si se art jam vete une lol
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Kete me burrat s'arrij ta kuptoj,c'eshte e verteta dicka te ngjashme me pate thene e tek nje teme tjeter...por s'dhash rendesi shume!

Shpresoj te jete thjeshte nje shaka nga ana jote! :)

Persa i perket imitimit,ajo s'ka gjini mo cun...ate o e ke o se ke,eshte art me vete...s'ka se si se art jam vete une lol
me fal, se thash me te keqe. shaka.

Se them me :)
 
Top