Keni provuar ndonjehere hashashin?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Une ta kam seriozisht kjo tallet
Ashashin se di ca eshter
Ndersa vajin e ashashit po ee di
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Une ta kam seriozisht kjo tallet
Ashashin se di ca eshter
Ndersa vajin e ashashit po ee di
po kur di vajin e hashashit si ka mundsi qe se di se cfare eshte hashashi m se na habite
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Si ja ben dhe tI.....
Ka fierak qe sdI ca eshte ashashi :p
 

Delirium

No description ...
Po e kam pire 3-4 here me naçut , por nuk me terheq , mjaftohem me cigaren 🙂
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ska lidhje , aty ku jeton ti nuk e shohin si droge 😎
Po bej shaka ore, po ktu e pijne per qejf...noihere kur jam ne autobus, pijne edhe ne autobus :D
Une s'jam be kurioze ndonjehere.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Tani ne keto momente po te shaj!
Vecse ta dish.
 
Top