Keni provuar ndonjehere hashashin?

Hera

Banned
Vallaj jam me spat pa pire ?? ndersa ashtu e mbaja veten ne kontroll se kisha hall mos beja ndonje te pa berë me gjera ???? ,pastaj vetem sa e provova mj ??


Po prandaj me humbe tre dite ti mbesa ime e kerkoja
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Dhe une e kam provuar njehere
Dhe never again
Thashe me vete cme duhet hashashi mua! Une jam labe High 24/7 lol
e pra cna duhet hashashi ne jemi high vet ???
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jo
 

Hera

Banned
@Lauri ? ta provojme nje here keshtu si padashje apo skemi nevoje per kete
 

Hera

Banned
eh moj teze ? sa te ngjitesha per ne Dukat thash nje rruge e dy pune meqe ndalova dhe ne Babicë ??

Moj mbese se je me e vogel se une nuk shkon deri ne drashovice e na merr CA uje te ftohte me kube .....????
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Nje here te vetme.
Nje shok shqiptar qe ishim bashke ne shkolle, ne itali, pas diplomimit, ne mbremje shkuam ne nje disko, edhe me dha nje cigare, edhe pse e refuzova, ai ngulmoi, per mos tja prish, piu macja uthull, te nesermen kur erdha ne vete, kisha perfunduar ne polici, isha “pickuar” me bodyguardet e diskos. Mbaj mend qe isha me nje sy te nxier edhe nje bodyguard ne spital se i kisha gjuajtur shishe kokes ???

Per te qene i sinqerte, me shume qe kam folur nuk te ben hashashi ne ate gjendje, mahhhh, nje zot e di se cfare me dha. ?
 
Top