Keni provuar ndonjehere hashashin?

Por gojet e liga thone @Marla pin fshehtas ne banjo dhe e dizifekton tymin me tharese flokesh :lol:

e pse ta pi mceftas

e pi si zonje ne shpi po te dua

Problemi eshte kur ke jete aktive me pune gjojna duhet ta kesh trurin sharp, hashashi ta trash

kur jam pushim dhe skam gje per te bere te nesermen pse jo. Sjam perdoruse por 2 -3 raste e kam dhez :p

mos na beni tani te gjithe si shenjtore aman
 
Marla ,dukesh se je malliste, e tregon foto ne dark te korpusi :lol:


jo shoku sjam malliste

tani ne pleqni e kam provu me sakte nga vjet ne vere ato 2 -3 here me stafin dmth :D

foto ke korpusi eshte 1 ndeshje futbolli me pelqeu atmosfera kur dola nga stadiumi dhe u shkrep ajo foto me mua kuq e zi :D
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
e pse ta pi mceftas

e pi si zonje ne shpi po te dua

Problemi eshte kur ke jete aktive me pune gjojna duhet ta kesh trurin sharp, hashashi ta trash

kur jam pushim dhe skam gje per te bere te nesermen pse jo. Sjam perdoruse por 2 -3 raste e kam dhez :p

mos na beni tani te gjithe si shenjtore aman

pije moj pije por pakten ke burrerine ta pish dhe e pranon :D


E dyta kur e pi ftoje shoqerine ?
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
jo shoku sjam malliste

tani ne pleqni e kam provu me sakte nga vjet ne vere ato 2 -3 here me stafin dmth :D

foto ke korpusi eshte 1 ndeshje futbolli me pelqeu atmosfera kur dola nga stadiumi dhe u shkrep ajo foto me mua kuq e zi :D
Ne cilen ndeshje ke qen aty? Se un kam kaluar po ste kam pa :D
 

WxP

Hidrauliku
Mos tlont zoti pa e provu :p une spi cigare normale:p por ka qen nje periudhe ishim nje grup cuna goca e rrinim nplazh me jave pa dal nga shpia por tek drograt vec ket pime shyqyr zotit edhe kur je grup do sdo do provosh :D Po se kisha me sherr shyqyr me rriste testosteronin, kapja dhomen e sdilja pa dy ore nga aty ?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Me than te drejten nuk pi as cigare
Miqt e mi te ngusht qe kur isha 14 ( ishin me te medhenj) por asiher sme kan "detyruar" ose tallur pse skisha qef. Me thonin vetem qe nese me vinte deshira mund te bashkohesha me to; kaq.
Do sdo pastaj kur organizonim darka fumosej gjith dhoma dhe edhe pse nuk pija, me bente goxha efekt ? mund te kem ber ne ate periudh ndonje thithje por vazhdoj te them qe sme jep asnje lloj kenaqesie.
Ato i kapte uria kimike dhe me mbaronin nutellen ?
Nejse
Flas per persona qe ishin aq drru sa qe mund ti perdhunoje dhe gje nuk thonin ahahahahahah
 

NGU

Wild child full of grace
Asajt rruge jena, t'heqim merakun:D
 
  • Haha
Reactions: WxP
Me than te drejten nuk pi as cigare
Miqt e mi te ngusht qe kur isha 14 ( ishin me te medhenj) por asiher sme kan "detyruar" ose tallur pse skisha qef. Me thonin vetem qe nese me vinte deshira mund te bashkohesha me to; kaq.
Do sdo pastaj kur organizonim darka fumosej gjith dhoma dhe edhe pse nuk pija, me bente goxha efekt ? mund te kem ber ne ate periudh ndonje thithje por vazhdoj te them qe sme jep asnje lloj kenaqesie.
Ato i kapte uria kimike dhe me mbaronin nutellen ?
Nejse
Flas per persona qe ishin aq drru sa qe mund ti perdhunoje dhe gje nuk thonin ahahahahahah

Si ai grupi i dasmes ku isha une lol
 

Mogli

Be good or be good at it
Po derisa heren e funit perfunova ne urgjence se me dha efekt me frike edhe se kam provu ma....vec mund me ket zan prej aromee kur e kane pi shokt
 

Didi

C'est la vie.
Quhet kur kalon në një ambient ku janë duke e pirë?

Thithje pasive a si thuhet në shqip.
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Nuk pi drogera sepse behem i pavetdijshem, kam nje ves te keq, Edhe ke kam pas ne shpi i qes neper gazeta ???
 
Top