Keni puthur ndonjehere dike me te njejtin seks me ju?

Aisha

Anëtar i ri
Deri tani jo akoma ,po do kisha qef ta provoja ,se me kto te meshkujve ................
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Deri tani jo akoma ,po do kisha qef ta provoja ,se me kto te meshkujve ................

Shum let mund ta provosh se ktu esht njera qe vdes per te puth femna
Knej rrotull e ke veq sa stu ka lajmru npm me ta lyp nr ose adresen LOL
 

Gazolina

Moskokecarese
Me duhet tju rrefej se ka ndodhur por jo me llape dhe ishte puthje shkarazi :D

Ma rrembyen,por nuk mu duk seksi :mah LOL
 

AjSi

...
Na e shtite ne qejf edhe ne tjereve ta provojme LOL
 

Yellow Redhead

angels walk among us
haha
e di si esht puna..se robt i transformojn fjalet si te duan..jan 2 femra n`jeten time qe jan shume te rendsishme per mua dhe kam ndjenjat t`larta per to,prandaj jam ne gjendje ti puth..sepse n`fund t`fundit po bej 1 gje qe e ndjej
nuk kam then aspak qe un mund te puth ke femer tme dali para dhe aq me teper qe jam lesbike
Lesbian - Wikipedia, the free encyclopedia :D lol
 

abstraction

Carpe Diem
haha
e di si esht puna..se robt i transformojn fjalet si te duan..jan 2 femra n`jeten time qe jan shume te rendsishme per mua dhe kam ndjenjat t`larta per to,prandaj jam ne gjendje ti puth..sepse n`fund t`fundit po bej 1 gje qe e ndjej
nuk kam then aspak qe un mund te puth ke femer tme dali para dhe aq me teper qe jam lesbike
Lesbian - Wikipedia, the free encyclopedia :D lol

Si i puth ato 2 shoqet e tua Redhead ? Tell us, pershkruaje pak ate moment, se duhet te jete shume interesante. :)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
pse jo..por n`rradhe te pare do me duhet te pershkruaj ato..jan femrat me te mrekullueshme qe jam njoft najher, un nuk besoja ndonjeher se ekzistonin engjejt por ja qe ekzistojn por pa krahe:) eshte misherimi i cdo gjeje te mire te ajo..dhe qe ka ndiku shume n`jeten time..prania e saj mfal paqe dhe sigurine me tmadhe,gje qe pervec prinderve sbesoja se do ma dhuronte dikush tjeter..
puthja..epo duhet te them qe nuk eshte e magjishme sa puthja me te dashurin,por aspak e peshtire.. me ben te ndihem mire,t`ndihem pjese e saj ndoshta,,i shkembej nji pjese t`ndjenjave te mia..kupton:)
per 1 gje jam e sigurt..sdo mund te kryeja marredhenie seksuale me ate..me as1 femer tjeter..m`pelqejn shume eksperiencat me meshkuj:D

tani dikush tme thot pse dreqin duhet te paragjykohen ndjenjat..dhe per me teper ndjenja qe ndoshta si keni provuar?
 

RreLsJaaa

εїз ♡вєвυѕнє♡ εїз
E kam provuar is okie te provosh dicka ndryshe nuk do te thote gje :)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
tani e ke me te lehte ta besh nje gje te tille...se xhaxhi sala u lejon tani,,te martoheni me te njejtin sex,,,,,
te isha une qeverri...do tu kisha varur te sheshi flamurit

take it easy plako,mos kaloni n`kshu lloj ekstremesh..

njs skam nder mend te debatoj me ty n`lidhje me kte, esh mendimi jot ..plus qe..nqs se ke kuptuar mire, ktu spo flitet per martesat e homoseksualeve por thjesht per 1 puthje

by the way mbehet shum qefi qe do ligjerohen kto martesa

peace!;)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
take it easy plako,mos kaloni n`kshu lloj ekstremesh..

njs skam nder mend te debatoj me ty n`lidhje me kte, esh mendimi jot ..plus qe..nqs se ke kuptuar mire, ktu spo flitet per martesat e homoseksualeve por thjesht per 1 puthje

by the way mbehet shum qefi qe do ligjerohen kto martesa

peace!;)
ue ue ue te paskan myt ktej rrusho ju ngel hatri te flas icik un besoj se po po ska gje flas prap LOL 1 po shikoj shume persona qe llapin kot sikur skan puth femrat ne pergjithesi kan puthur dhe te gjitha femrat qe kam ne shoqerine time te perditeshme puthen ne buze cdo 5 minuta dhe se kan te dashurin afer puthja ne buze nuk nenkupton se po bo sex ose je lezbike etj por eshte thjesht nje xhest qe te vjen spontan per dike qe ke ndjenja te forta miqesie

dhe sa per hapsen e temes shijo terezin tate lali mos e vrit trunin bo qef sa je e re :puthje:
 

PAZUZU

Dark Knight
pergjigje

offffffffffffff te puthme lal...........perpara se te puthja nje vajze beja prova dhe u pergatisja tek shtepia ime me nje arush dudush.....e kom puth ket arushin jo vetem 1 here po me te disaten here deri sa filloi te le lente qime tek buzet......aty ndalova....dhe se putha mo se qesh tu u myt me qimet e arushit tim.....:dong:
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Perpara se te pergjigjem doja nje pergjigje prej teje se cfare ke ndjere kur ke puthur nje femer,dhe cili eshte ndryshimi kur je puthur me nje mashkull?
 

Yellow Redhead

angels walk among us
@ sabah: pergjigjen time rreth asaj pytje e kam dhen ca postime me pare

@ Brosway: meqe ti e di ca eshte puthja na e trego dhe ne te tjerve qe se dikemi

@ Q-bossi.09: tema kuptohet mjaft mire,,po ti hedhesh 1 sy tgjithes,plus qe mduket shume teme normale duke marre parasysh qe jetojme ne 1 shoqeri t`emancipuar,mendje hapur dhe pa paragjykime (nfakt duhet te ishte kshu LOL shekulli 21 e)

@ devil_angel: thnx lali:D vertet qe se vras shum mendjen..edhe pse kjo teme u shnderrua ne shum personale..gjithsesi mos harxhoni kohen me kshu inatesh njerez,be hippie:) :puthje:
 

CannibaL

The Wisher .
Ktu po perzihet shum mirpo spo dihet qka po bohet mirpo veq ishalla Bohet mir :D


Jo skom puth dhe kurr se bej ket pun , me par vdes sa qe e bej ket :S
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ncuq re noj shok kshu ne faqe ne shenj respekti po por jo jo jo jo kshu gje tjeter :D
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
keshtu mendoje une qe dhe mua hal nuk ike Turin me ba ne gjest te tille amo ju Letume Mos hapi kesi tem Bash ne muje e shenejt te Ramazanit.
Tung nga Qendrimi
 

Lea_ks

Antar Aktiv
Jo.... as qe do e provoj ndojher ne jeten time...
 

El'Mejor

Daja
More vrull mduket po pse ca u lirua keshtu skemi ke puthim edhe hec e puthim te nejtit sex
 

gorgona

Goc Tironce
Po re,puth mamin sa here dal dhe hy ne shtepi....
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Titulli: Keni puthur ndonjehere dike me te njejtin seks me ju?

ahhahahahhaa PO
po ka qen fare e fort si situat....
isha un shoqja ime i dashuri im dhe nje shok
--....
mputhi i dashuri ....dhe shoqja ime i thot te dashurit tim : mund ta puth dhe un adelen ?
i dashuri im : po miii
ajo me puthiiiii aagaggagaga dhe u skuq..

po puthje ne buz :p
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni puthur ndonjehere dike me te njejtin seks me ju?

Tema u pastrua nga chit-chat-i, paragjykimet dhe fjalet e pahijshme. Permbajuni temes!
 

QikaGjk

"ChiCa Gjakovare"
Titulli: Keni puthur ndonjehere dike me te njejtin seks me ju?

PO bebat gjith i puthi en buz...amo jo me gjuh qyy kshtu leht...hehehehe
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Keni puthur ndonjehere dike me te njejtin seks me ju?

Ju lutem se eshte pastruar sot tema ,mos filloni berr berr berr pergjigjuni temes dhe lejini keshillat personale gabim apo jo e din personat qe e kan bere, komentoni temen .FLM
 
Top