Kercimi qe preferoni.

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Publikoni preferencat tuaja te kercimit, latine, klasike, popullore, apo dance.
Te njohim edhe karakterin tone fiziko-mekanik te kercimit !
Levizja e trupit nen ritmet e ndryshme muzikore eshte nje tregues i karakterit dhe personalitetit, "le te njifemi"
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.


Sensuale :) e ndjeshme dhe "kalitese" feemra qe praktikon nje kercim te tille :):)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kercimi qe preferoni.

Vdes per popullore sidomos vallen e kuksit :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kercimi qe preferoni.


pertoj :D
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

qe me pelqe eshte belly dance dhe jam e mir :p thone pastaj dhe salca tango etje etje :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kercimi qe preferoni.

preferoj shum lloj kercimesh,kryesisht latin,por ne shqiperi ska kurse per te mesuar kercime te ndryshme,keshtu qe mjaftohemi me ato te zakonshmit neper pube
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: Kercimi qe preferoni.

vdes per tangon
dhe per kercimet latine ( kam bo dhe kurse dikur)
e kam nje gjysem menje te rifilloj keto latinet ...
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Kercimi qe preferoni.

Te gjitha me pelqejne ,por nuk di ti kercej te gjitha :D
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Kercimi qe preferoni.

me pelqejne ne pergjithesi te gjitha kercimet por do te vecoja ato qe kam me perzemer : popullore dhe latine...
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kercimi qe preferoni.


Vallja e rugoves ose e ropojes qe e adhurojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
jo per gje po e kercej dhe bukur fare ahahhaah
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.Fiksim fare :p
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kercimi qe preferoni.

preferoj shum lloj kercimesh,kryesisht latin,por ne shqiperi ska kurse per te mesuar kercime te ndryshme,keshtu qe mjaftohemi me ato te zakonshmit neper pube

Ne tr flas gjithmon jane hapur shume kurse per kercime te ndryshme per te gjitha moshat...mjafton te gjesh dhe ne internet..
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kercimi qe preferoni.

ue e tropojes sh e bukur vertet
 

selli

Anëtar i ri
Titulli: Kercimi qe preferoni.

Me pelqejne te gjitha llojet e kercimit gje qe di ta bej mire..
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Kercimi qe preferoni.

Un Zdi me kerce hic :(

P.s Per ne qe zdim ka noj mesues ketu :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Pe: Kercimi qe preferoni.

Me pelqen tangoja, cha cha, belly dancing, napoloni, riverdance, flamenco etj etj

Riverdance

Passo Doble
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Kercimi qe preferoni.

Te gjithe tangesha qenkan ketu :D
Mua cdo kercim edhe se pak di, ama cdo kercim ka bukurine e vet :)
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Kercimi qe preferoni.

O une vdes per vallet shqiptare
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

Kercim dashurie..
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

Keto kercimet irlandeze jane shume te bukura, dua te mesoj ndonje.

Persa i perket kercimit tim te preferuar ska rendesi... rendesi ka te me beje t'a tund (reggaeton, napoloni... lol) :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Kercimi qe preferoni.Per temen: Une me deshire e kuaj vallen e shotes dhe te gjitha vallet tradicionale shqiptare, por nuk e kam problem as valsin apo ndonje kercim tjeter ne qift.
 
Top