Kerkes Per Aop

Status
E mbyllur për postime të tjera.

anja24

Antarë i ri
Pershendetje!! Jam anja24 dhe deshiroj qe te behem pjese e Stafit tuaj...sepse qendroj per nje kohe te gjate online...dhe komandat i di shume mire...Shpresoj qe kerkesa ime te merret parasysh nga Stafi Sop!! Klm ...ju falemderit !!
 

Aki

misfit
She, ktu qeka aktivizu Faja?

anja chati ka 10 veta gjithsej mi, po ste moren ty ke do bejne, botet? :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top