Kerkohen bashkeudhetare

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
provo mishin sa zbret ne muzine eshte 1 mejhane majtas ca te hash

tani po me hahet prap lol
He mi he thu kam lone gjo pa provu? lool
Harrove qe internerari per 15 vite ishte Tirane - Ksamil dhe back lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Sa lexova shale mu ndal gjaku....kur pashe bretkosash u lehtesova pastaj.
Po mi, ne Virua ty.
Te hame edhe ne ndonje shale apo ce do thuaj?
Jo meqe e kishit me nxitim per nga sarande ..une shoqni du, po jo duret ne pjaten time se jua ngul pirunin
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
He mi he thu kam lone gjo pa provu? lool
Harrove qe internerari per 15 vite ishte Tirane - Ksamil dhe back lool
jo jo snuk kam harrru

mire qe e prano sa legene si je 4 vjet shoqja e humbur ne nje cep te sarandes dhe nuk denjove ti sjellesh 1 komposto thane :p lool
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Iiiiii iiiiii iiiii skeni turp sarrafa ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
jo jo snuk kam harrru

mire qe e prano sa legene si je 4 vjet shoqja e humbur ne nje cep te sarandes dhe nuk denjove ti sjellesh 1 komposto thane :p lool
Qe kur mora vesh qe shkove ti dezertova
Ne sdurohemi ne largesi ,imagjino ne nje det lool
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
e imagjinoni Voy qe na ben guiden turistike e kujt ne qe dhe burgun e sarandes kemi vizitu :p
 
Redaktimi i fundit:

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
??????????? o kafsh
 
Top