Kerkohen bashkeudhetare

Ec e ec gjeta dhe Aida Shtinon😂
20210206_092124.jpg
Ja dhe sporti i preferuar ne Gjirokaster😂
20210206_092911.jpg

Kurse ky e sigurt qe nuk eshte gjirokastrit😝
20210206_091303.jpg
 
Upssss se harrova @Moonlight

Shume rastesisht takova dhe Edin, te fala gjithe socialisteve te forumit tha, qendroni stoike, do fitojme-
As frike e as panik tha😝


PS-Ika i her se kam mbledhje....keshtu tour desha me thene🤣😝
 

Mogli

🙄welcome home
Pata dhe un 1 ftese me shku me 1 njeri timin ne gjirokaster sot por pertova.....do ishim taku si forum anej hahha
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me kujtohet kur shkova para nja 3 vitesh ne gjirokaster dhe kisha veshur si ai ne dasem taka 🤦
Dhe mire u ngjita deri te dyqani i albtelecomit ....per zbritjen po leshohem si top ..ju pres poshte ne xhade ju thashe kolegve lool
 
Top