Kerkoj urgjent!

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Kerkoj urgjent!

Sekreti kryesor i bektashizmit o kushtrim ibrahimi eshte te duash atdheun tend ..
Me fal qe te jam pergjigjur nja dy vjete me vonese per sekretet e bektashijve .. po me mire vone se sa kurre !
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Kerkoj urgjent!

Ku ti dim ne o vlla , ne spo dim sekretet e te dashures do dim dhe te bektashianeve tashi ncncn.
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top