Kerkojme perkthyes titrash!!!

ardit_620

Antar Aktiv
Momentalisht jemi ne kerkim per perkthyes qe te perkthejne filma dhe seriale.Nqs ndonjeri interesohet le te ktheje reply ktu ose te shkoje ne
Code:
www.albwzone.com
dhe te me coje pm te user 8r4!n m3ch4n!c
Ndihmojeni popullin shqiptar po patet njohuri te mira te ndonje gjuhe te huaj dhe asaj shqipe.
Projektet Momentale Prison Break dhe Lost,po ju presim pra.

KJO NUK ESHTE OFERTE PUNE,ESHTE OFERTE QEJFI MOR NJEREZ,AS DO PAGUHENI AS DO FITONI NDONJE GJE.THJESHT DO NDHIMONI NE NGRITJEN E DICKAJE SHQIPTARE NE INTERNET QE MUNGON titrat
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Momentalisht jemi ne kerkim per perkthyes qe te perkthejne filma dhe seriale.Nqs ndonjeri interesohet le te ktheje reply ktu ose te shkoje ne
Code:
www.albwzone.com
dhe te me coje pm te user 8r4!n m3ch4n!c
Ndihmojeni popullin shqiptar po patet njohuri te mira te ndonje gjuhe te huaj dhe asaj shqipe.
Projektet Momentale Prison Break dhe Lost,po ju presim pra.
Ardit - une jam i interesuar per perkthime titrash nga gjuha angleze ne shqip ( tjerat gjuhe nuk i njoh mire). Momentalisht bej perkthimin e titrave per nje TV lokale.

Me shkruaj me gjeresisht ne PV
 

Ledio.Style

Antar Aktiv
Projekt interesant.. more info please!!!
anglisht - perfekt
italisht - perfekt
shqip - gjuha nene

kam deshire te njoh me hollesisht oferten.
 

jackass

Anëtar i ri
nese ke ndonje gje ne gjuhe gjermane ndoshta mund te te ndihmoj :D
 
Top