Këshillat tuaja

NGU

Wild child full of grace 💫
2 dhe 4. Edhe pse me duket si model i njejte nese sgabohem:D
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
@Desa m'nigjo mu
Bonu tullace se harron kur me ble shampon
Pushim tek parukeria (boje flokesh prerje stilim etc)
N'mgjes nuk vonohesh per pun
Nuk rri tan kohen tu kthy flokt tek veshi
Ehuu plot benefite ke 🤣🤣🤣🤣🤣
Bonu tullace .bonu si un se ka dal n mod 🤣🤣


Tema
Pertej shakave foto nr 2 te shkon besoj !
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Kjo :)
kort hår 2.png
Se qenkan gjith flok shkurtra , paversishte qe une jam gjithmon per floket e gjata :)
 

Desa

Felix - Culpa
Si përfundim çka u ba 40 faqe për dy qime
Egërsirë :lol:

Tani harrova ta ceki se salonet do ri hapen me 10 maj.
Deri atëherë pres këshilla (uroj mos më këshillojë dikush mos t'i pres flokët)
Pastaj e zgjedh atë që ma kanë këshilluar shumica.
I pres flokët dhe pse jo edhe e postoj. :):p
 
Top