këto 3 shenja të horoskopit janë miqtë më të mirë tuajt

Hera

Banned
an image


Të kesh një mik të mirë është shumë e vështirë por jo e pamundur. Megjithatë mund të keni shokë të mirë dhe që bëjnë gjithçka për ju, dhe me siguri iu përkasin këtyre tre shenjave të zodiakut.

Shigjetari
Shigjetarët i shikojnë gjithmonë problemet e të tjerëve përpara se të përpiqen që të zgjidhin të vetat. Ndonëse ai kurrë nuk i kritikon të metat, shpesh është shumë i vështirë për veten e tij. Ai do të jetë gjithnjë shoqëruesi i fortë i miqësisë.

Bricjapi
Bricjapi në fillim mund të duket i trembur dhe i qetë, por do e kuptoni që ka një anë krejt të ndryshme nga ajo që ka qenë dikur. Ai shkon në kërkim të rezultateve dhe nuk heq dorë, por kjo do të thotë që njerëzit që ai zgjedh janë vërtet të mirë.
Bricjapët janë shumë selektivë për ato që i jep kohë dhe vëmendje. Megjithëse mund të jenë kokëfortë, ata do të jenë të parët që pranojnë kur gabojnë

Peshqit
Një person i kësaj shenje mendon thellësisht për gjithçka dhe është shumë i ndjeshëm. Mund të duket i turpshëm, por thjesht po shikon gjithçka që po ndodh përreth jush. Ndjeshmëria është ajo që e bën atë një person të mirë. Besnikëria e tij është një nga karakteristikat më të mira, kështu që nëse ai ju jep zemrën, mos u shqetësoni për askënd, sepse ju jeni i vetmi që ka rëndësi.

/abcnews.al
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Bricjapi
Bricjapi në fillim mund të duket i trembur dhe i qetë, por do e kuptoni që ka një anë krejt të ndryshme nga ajo që ka qenë dikur. Ai shkon në kërkim të rezultateve dhe nuk heq dorë, por kjo do të thotë që njerëzit që ai zgjedh janë vërtet të mirë.
Bricjapët janë shumë selektivë për ato që i jep kohë dhe vëmendje. Megjithëse mund të jenë kokëfortë, ata do të jenë të parët që pranojnë kur gabojnë


Un votoj @Hera te merret me temen e horoskopit 😂😂😂😂
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Te kjo teme dua te rri te shikoj shenjen time te cmallem pas 4 muajsh ,qe edhe si shkruhet kisha harruar 🤣
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Bricjapi
Bricjapi në fillim mund të duket i trembur dhe i qetë, por do e kuptoni që ka një anë krejt të ndryshme nga ajo që ka qenë dikur. Ai shkon në kërkim të rezultateve dhe nuk heq dorë, por kjo do të thotë që njerëzit që ai zgjedh janë vërtet të mirë.
Bricjapët janë shumë selektivë për ato që i jep kohë dhe vëmendje. Megjithëse mund të jenë kokëfortë, ata do të jenë të parët që pranojnë kur gabojnë.
(Eh bricjapet.
Kur isha ne universitet para provimeve shihja baban time te vdekur ne endrra.
E kam nje te keqe qe qaj e para te tjereve.
Me sheh nje zysh dhe ishte futur ne klase,duke thene po jetmira per te dashurin qan -.-.
Po nje shoqja e klases edhe pse isha zen me te,me kishte mbrojtur para klases.
Von e kuptova qe ishte bricjap.
Edhe pse me bricjapet e forumit nuk na perpuqen mendimet,me kto te realitetit shkoj mire):):).
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Bricjapi
Bricjapi në fillim mund të duket i trembur dhe i qetë, por do e kuptoni që ka një anë krejt të ndryshme nga ajo që ka qenë dikur. Ai shkon në kërkim të rezultateve dhe nuk heq dorë, por kjo do të thotë që njerëzit që ai zgjedh janë vërtet të mirë.
Bricjapët janë shumë selektivë për ato që i jep kohë dhe vëmendje. Megjithëse mund të jenë kokëfortë, ata do të jenë të parët që pranojnë kur gabojnë.
(Eh bricjapet.
Kur isha ne universitet para provimeve shihja baban time te vdekur ne endrra.
E kam nje te keqe qe qaj e para te tjereve.
Me sheh nje zysh dhe ishte futur ne klase,duke thene po jetmira per te dashurin qan -.-.
Po nje shoqja e klases edhe pse isha zen me te,me kishte mbrojtur para klases.
Von e kuptova qe ishte bricjap.
Edhe pse me bricjapet e forumit nuk na perpuqen mendimet,me kto te realitetit shkoj mire):):).
Ja nje bricjap virtual te mbeshtet mendimin 💋
 
Top