Këto janë 3 shenjat e horoskopit që do të bënin gjithçka për dashurinë

detit-696x435-1-696x375.jpg


Dashurisë i janë thurur vargjet më të bukura që mund të krijojë mendja e njeriut, vepra arti që kapërcejnë kufijtë e së imagjinueshmes, e megjithatë duket se ndonjëherë se asgjë nga këto nuk mjafton. Por jo për tre shenjat e mëposhtme, ata do të bënin çdo gjë për dashurinë dhe e dini pse? Sepse për ta të dashurosh do të thotë të jetosh.

Dashi: Të lindurit në shenjën e Dashit njihen për karakterin e tyre të fortë dhe të palëkundur, aq sa nuk do të ishte aspak habi në qoftë se i cilësojmë si më ‘’guximtarët’’ e horoskopit. Është në gjendje të kapërcejë edhe pengesat më të vështira, derisa të realizojë atë që dëshiron dhe sigurisht që rruga e ndjenjave nuk është gjithmonë më e lehta për ta, por një Dash nuk tërhiqet kurrë. Kur bie në dashuri më, dijeni që është në gjendje të bëjë edhe sakrificat më të vështira për t’i qëndruar pranë,si psh të heqë dorë nga mundësitë që vijnë vetëm një herë në jetë, vetëm për dashurinë.


Binjakët: Mos u habisni, Binjakët nuk janë aq të dyzuar siç mendoni. Përkundrazi është krejt e kundërta, kur janë të dashuruar ata mund të pushtojnë botën. Fitojnë një besim dhe vendosmëri të palëkundur që do ta kishin zili të gjithë. Binjakët e dashuruar nuk kanë frikë nga asgjë dhe nga askush, e dinë shumë mirë se çfarë, kur dhe si duan të shijojnë lidhjen e tyre dhe i kushtojnë shumë rëndësi emocionale. Me pak fjalë nuk stepen nga asgjë.


Luani: E keni parë si sillet një Luan i dashuruar? As më pak e as më shumë se një triumfator, triumfatore i, e vërtetë që do të bënte çdo gjë për të shënjuar territor që i takon. Nuk njeh limite dhe as nuk pranon që dikush t’ia vendosë atë. Është në gjendje të bëjë çdo gjë për të pasur pranë njeriun që dashuron. Njihet për shpirtin e sakrificës dhe ndjenjën e vetëmohimit, ndaj mos guxoni t’ia prisni krahët sepse nuk do t’ia dilni më pak.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Kur e them une se beson njeri jo
Binjakët: Mos u habisni, Binjakët nuk janë aq të dyzuar siç mendoni. Përkundrazi është krejt e kundërta, kur janë të dashuruar ata mund të pushtojnë botën. Fitojnë një besim dhe vendosmëri të palëkundur që do ta kishin zili të gjithë. Binjakët e dashuruar nuk kanë frikë nga asgjë dhe nga askush, e dinë shumë mirë se çfarë, kur dhe si duan të shijojnë lidhjen e tyre dhe i kushtojnë shumë rëndësi emocionale. Me pak fjalë nuk stepen nga asgjë.
 

Endrra

VIP
Kur e them une se beson njeri jo
Binjakët: Mos u habisni, Binjakët nuk janë aq të dyzuar siç mendoni. Përkundrazi është krejt e kundërta, kur janë të dashuruar ata mund të pushtojnë botën. Fitojnë një besim dhe vendosmëri të palëkundur që do ta kishin zili të gjithë. Binjakët e dashuruar nuk kanë frikë nga asgjë dhe nga askush, e dinë shumë mirë se çfarë, kur dhe si duan të shijojnë lidhjen e tyre dhe i kushtojnë shumë rëndësi emocionale. Me pak fjalë nuk stepen nga asgjë.
Vallahi skam pare deri me tani njerez te dashuruar.. koke e kembe qe skane ber cmenduri ..ndaj them ska te bej me shenjat 😘
 
Binjaket e te gjithe forumeve bashkohuni ke kjo teme vertetoni te kunderten :p
+
Nuk erdha të vertetojë, tu mbrojë e as tu lustrojë.

Diçka shkurtë dhe qartë per ju :

Binjakët,të zgjuar nga natyra këmbëngules, të ndershem e nuk tradhëtojnë.
Ju jeni dy persona në një.
Jeni shumë kritikues ndaj vetes dhe të tjerëve.
Jeni shumë hard e ka njerëz që nuk e kuptojnë karakterin tuaj.,
Jeni shumë të ndjeshëm, dhuroni shumë e merrni pak.
Nuk ndaleni së dashuruari deri në shkendijen e fundit.,pastaj strukeni në guacken tuaj e pranoni humbej në heshtje.
Mbani fjalën e dhëna.,nuk të vrisni nga mbrapa.
Keni 5 minutshin që ju kalon.
Kush ka një Binjak në krahë është me fatë.
Ju ka fal Zoti me ju dasht fort..
.
.
Kështu jeni ju se ju njohë mirë.

PS, per ju mundë të shkruajë një roman.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Dashi lool.
Ne qoft dashi shenja qe dashuron vertete e besnike sic thote horoskopi.
Na marrt te keqen horoskopi.
Po shenj me kurrnace,me mashtruese e me te pabese ska.
Na e bot dashin shenjtore-.-.:lol::lol::rolleyes:(n)(n)
Avash m avash.
:cautious::cautious:
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Dashi lool.
Ne qoft dashi shenja qe dashuron vertete e besnike sic thote horoskopi.
Na marrt te keqen horoskopi.
Po shenj me kurrnace,me mashtruese e me te pabese ska.
Na e bot dashin shenjtore-.-.:lol::lol::rolleyes:(n)(n)
Avash m avash.
:cautious::cautious:
Une njoh nje dash komplet ndryshe nga ce pershkruan ti
Nuk mendon se shenja horoskopit nuk identifikon personin?
Dashi qe njoh une eshte fiks ai qe ka bere gjithcka per dashurine
Besnik?
Ku jeton ky gjeja me aman lool
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Une njoh nje dash komplet ndryshe nga ce pershkruan ti
Nuk mendon se shenja horoskopit nuk identifikon personin?
Dashi qe njoh une eshte fiks ai qe ka bere gjithcka per dashurine
Besnik?
Ku jeton ky gjeja me aman lool
Un 2 dasha qe kam njoh lool,kshu me kan dal -.- :).
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Un 2 dasha qe kam njoh lool,kshu me kan dal -.- :).
Une 1 dhe hic kshu
Vetem se dashi per mendimin tim kur bie ne dashuri ,ta nxin me celozira e posesivitet
Sa ti harron qe duhet te bohesh noihere xheloze ,kshu kot se je femer psh lool
Kurse per kernac nahhhh , edhe shpirtin ta japin
Ekonomiqar po :p
 
Top