Këto shenja astrologjike kanë shumë mundësi të jenë tradhtarë

Dashi: Si një shenjë konkurruese dhe dinamike dashi ka shumë mundësi të largohet nga lidhja për një tundim të momentit. 34 % e personave të kësaj shenje pranuan se kanë tradhtuar.

-Binjakët: Kjo shenjë preferon lidhjet e shkujdesura dhe prandaj nuk është çudi që 31% e tyre kanë tradhtuar.

-Luani: i dashuron dramat dhe 36% e tyre ka pranuar se ka tradhtuar.

-Shigjetari: Shigjetari është një shenjë shumë ekstroverte dhe ka shumë mundësi të lënë një lidhje, nëse gjejnë dikë më të mirë. 23% e tyre pranon se ka tradhtuar.

Lexo.al
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Mu mor frymaaa. :p
me vrape me pa mos jam aty?!
Shyqyrrrr,se qesh tu u zane me hapsin e temes. ahahahhahahaha
 
Luani eshte i sinqert...
Me e pyt cfare ka henger per drek, te thot te verteten 🙄

Duhet me nga komshinjt se cbohet
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Peshqit e peshoret tradhetojne me shum lool.
Luani e shigjetari kur bie ne dashuri,jane besnik:):).
Dashet mire mashtruesa po e tradhtar lool.
 
Top