Këto shenja horoskopi s’kanë fare kimi me njëri-tjetrin

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Nuk e kam lexu .
Live do e knosh?
Faleminderit si Faleminderit pra.:D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Di gje une mi
Me paskan rrejt
Dhe une me ate mendje Isha duke kerku shigjetar
Stop kerkimeve
Une po dal te kerkoj Binjakun, vetem ai ma ha koken, Zemren e prostaten ...lol
 
Shenja egoiste
shenja leshi
shenja qe duhen nenshtru dhunçem lol
 
Top