Këto shenja horoskopi s’kanë fare kimi me njëri-tjetrin

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
. Virgjëreshë- Shigjetar
Një tjetër dyshe që duhet të mendohet mirë para se të përfundojë në shtrat është Virgjëresha dhe Shigjetari. Këto dy shenja mund ta acarojnë njëri tjetrin dhe ky tension ndihet edhe në aspektin seksual.
Kimia ime perfekte eshte me binjakut dhe ne vili pili me akrepin lool
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
3. Ujori- Bricjapi
Bricjapi është praktik, i qëndrueshëm dhe shumë kërkues kurse Ujori është i pavarur, aventurier dhe shpesh ngjan “arrogant” tek të tjerët për shkak të natyrës së tij kërkues dhe revolucionar.
Një lidhje mes këtyre dy shenjave mund të funksiononte, por me shumë vështirësi.
Mi rob I urt. Shpifjee
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Jalla ujorin qe njoh un eshte ofsh oj Nene kuptohemi pa folur fare.Prap pordhes kot ja ka fut horoskopi.
 
Top