Ketu do te gjeni Kodet per Zhbllokimin e telefonave.

MasteR

I'm offline
Titulli: Ketu do te gjeni Kodet per Zhbllokimin e telefonave.

[video=youtube;TV8A1rU2g-s]http://www.youtube.com/watch?v=TV8A1rU2g-s[/video]

Shikoje videon...ketu poshte ke dhe linkun e programit qe instalon ne pc...nese ke problem shkruaj perseri

Code:
http://mediafire.com/?ytw5bl08cgm0l29
 
Top