• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu filloni biseden me Germen E!!

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Eeeee le te rrjedhin gjithe lumenjte e jetes, edhe valbona, edhe drini edhe myzeqeja

apo nuk eshte lum kjo :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
E a kan nai cun vec Merianes ketu apo te pi raki tek e tel me te une..:)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
E kur mi zbrisje shkallët dhe moj, E të dy duart plot aman
E nji me trëndafila dhe moj, E nji me borzilok
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Endrrat e vdekura,u zgjuan serisht e qiellin e fantazmave... :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
E cu mbush mali plot me rush mor voglush....ahshahahah
 

Hera

Βιβλίο φάγος
E dija cdo bente prandaj e lashe ne budallikun e saj
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Paska qen kurnac I modh ai qe nuk te ka dhen me shume se nje E.... a u shqofshin E te jarebi pervec meje se kam dy E ne emrin tim..:p
 
Top