• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu filloni biseden me Germen E!!

jana80

Super Moderator
erdha edhe une se skam gjume
 

Hera

Antarë i Respektuar
E bukur dita sot dhe pse po shkon 40 grade
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une jam L-ja por si lava
Krejt shërbet, si bakllava :LOL:

Apo qekemi tek E-ja ktu, u ngaterrova!
 

Hera

Antarë i Respektuar
Eeeeee embel ishte ....eeee
 

MasteR

I'm offline
E dua embelsine eee
 

JordanBelfort11

I am watching you!
AE9FA78D-84C4-4AC8-9642-FF765922BA5E.jpeg
 
M

MeriAna

ëndrra ime është të gjej atë që kam humbur shumë vite më parë

kush është i lumtur që kam shkruar në gjuhën shqipe?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Era frynte ngadale neper kacurrelat e saj te zi, binte nje shi i imte ,era dashurohej me trupin e saj te brishte......
 
Private conversations
Help Users
    Top