• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu filloni biseden me Germen E!!

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Era lozte me mua, ngadale shpejt ngadale...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
E ikur ne ditet me shi,te ngrire diku ne vetmi,u shkrine ne verat e thata...:p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
E cdua nje muzike t bukur
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
E ku t’ka lala oh moj bojë esmere.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Edhe sot si cdo dite
 

Passion

Banned
E them ne fjale c'ka m'zë syri

grimca jan ato

E leshohen.... :D

------
E kjo s'me habit.
E ne tryezen e mengjesit kur pi kafene
me ndodh kjo gje. :p

E me lendojne kur i japin tjeter trajte. :(
 

NGU

Wild child full of grace 💫
E dicka qe osht e imja ngelet e imja.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Kush ama sjell Merianen qetu se ja E nga Saranda... :p :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Edhe sot pragmbremja me gjeti vetem
Erdha ne endrrat e tua, por me kot! Nuk ishe!
E une?! Pse deren e le hapur ndonese ti nuk do vish Asnjehere?
E diele Sot,
E fundit dite!
Erdhi casti te themi: Lamtumire!
E dashura ime...Matilde!
:LOL:
Jo vec fjali, por ne poezi ju bejme po deshet :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
eshte e cuditeshme si me ngjajne mengjeset , sikur te ishin mbrembje..
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
e mora rrugen per janine.. janinoo..moj janineee
 

NGU

Wild child full of grace 💫
E shtune sot
 

Hera

Dum Spiro Spero
E dija fundin por fillimin jo
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Edhe sot shi
 
Top