• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu filloni biseden me Germen E!!

NGU

Wild child full of grace 💫
E si shkoi ai muhabeti E-se? Lol
 
M

Morfina

E cfare ndodh kur te ndodh dhe se pret qe do ndodhi, te iki nismetarja temes e te na le me 10000 pyetje. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
E di ti se cfare, nga 10000 pytje beher 10001. :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
E cdo t thote te jesh femer!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
e embla shtepi te pret gjithmone e patundur :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
eja o shoku im
te kemi pritur
ti cke qe rri menjane
kaq i merzitur....
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
e tani vendosbi poshte filxhanit nje te jeshilte... kemi sebep!!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
M'nigjo mu.

Arjani travel kalon asaj ane shpesh.

Prite prite ni pako.

E dija Vangjelllllll :love:
e dija edhe une qe se gjen gje gjen e keqe... mos mendo tjeter .. hahaha. ..
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Edhe sot njejte...
 
Top