• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu filloni biseden me Germen E!!

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
e imagjinoni te veshesh xhup me 10 shtator????:( e ju akoma jeni neper plazhe...
 

N0

Ding Ding!
Eeeee ashtu them e une, po me uren ç'paten xhanem?! lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
E sa shpejte ikin gjerat e bukura:/
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Edhe sot u zgjova heret...
 

Hera

Βιβλίο φάγος
E Enjte sot ......
 

Passion

Banned
E ngriti goten lart edhe u drejtua te pranishmeve.

Mirenjohje per inkurajimin,faleminderit kush kontriboi,falenderime per mbeshtetesit,e Gezuar.

Le te jete kjo thyerja e kesaj shishe si simbol i inagurimit,edhe e plasi ne toke.

Ish shampanje. :)

Teksa te pranishmit duartrokiten,e kthyen gllëjkën e pare ,ai ktheu kurrizin per te lene goten ne nje tavoline e psheretiu,,,,,,,

Nuk pihet shampanja ......... :(
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy
Top