Ketu filloni biseden me Germen E!!

jana80

Super Moderator
e imagjinoni te veshesh xhup me 10 shtator????:( e ju akoma jeni neper plazhe...
 

NGU

Wild child full of grace ?
E sa shpejte ikin gjerat e bukura:/
 

NGU

Wild child full of grace ?
Edhe sot u zgjova heret...
 

Passion

Banned
E ngriti goten lart edhe u drejtua te pranishmeve.

Mirenjohje per inkurajimin,faleminderit kush kontriboi,falenderime per mbeshtetesit,e Gezuar.

Le te jete kjo thyerja e kesaj shishe si simbol i inagurimit,edhe e plasi ne toke.

Ish shampanje. :)

Teksa te pranishmit duartrokiten,e kthyen gllëjkën e pare ,ai ktheu kurrizin per te lene goten ne nje tavoline e psheretiu,,,,,,,

Nuk pihet shampanja ......... :(
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
E si mund tja njohim mendjen dikujt pa i degjuar fjalet ashtu si dhe zemren pa i pare veprat?!
 
Top