• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu filloni biseden me Germen E!!

Passion

Antarë i Respektuar
E them ne fjale c'ka m'zë syri

grimca jan ato

E leshohen.... :D

------
E kjo s'me habit.
E ne tryezen e mengjesit kur pi kafene
me ndodh kjo gje. :p

E me lendojne kur i japin tjeter trajte. :(
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Edhe sot pragmbremja me gjeti vetem
Erdha ne endrrat e tua, por me kot! Nuk ishe!
E une?! Pse deren e le hapur ndonese ti nuk do vish Asnjehere?
E diele Sot,
E fundit dite!
Erdhi casti te themi: Lamtumire!
E dashura ime...Matilde!
:LOL:
Jo vec fjali, por ne poezi ju bejme po deshet :p
 
Top