• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu mbahet mesimi!?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Sipas disa prindërve të disa nxënësve të shkollës “Dëshmorët e Qëndresës” në Gllarevë, nesër nuk do t’i dërgojnë fëmijët e tyre që të mbajnë mësim. Kjo u bë e ditur nga vet organizatori dhe prindi, Xhevdet Balaj. Ai për Klina info tha se si shenjë revolte për gjendjen e mjerueshme të shkollës, nuk do t’i dërgojnë fëmijet e tyre në shkollë. Gjithashtu nesër do të mungojnë edhe një pjesë e nxënësve të fshatit Rixhevë

DFCEB1F9-68C5-4DB9-A1A1-FE89C25EE1DA.jpeg

0CE93129-6AF4-49A5-B718-32FDAEF89138.jpeg

BC426420-B14E-4FB6-B3B8-DDF180B6F689.jpeg

0D1537E8-B7F5-4851-843B-D3F2819916DF.jpeg

9DA9C0AA-E403-4061-8964-1ABEC813F8FB.jpeg
 
Last edited by a moderator:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Edhe kafshet nuk i meritojn kto kushte, jo mo nxenesit .. tmerr ... pissllekuu i pa parr ,efsh do te vije..turpp.
Nuk kisha besu se ne keto kushte nxensite mund te mbajn mesim!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Edhe veq ta shikosh mir,tek foto e dyt sheh detergjente dhe kur ta mendosh cfar kan bere me to?cfar kan pastru?
 
Top