• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Miremengjesi ...
 
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirmengjes pinky.klb sot :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Bonne nuit à tous !

ثndërra të bukura bëfshit .. :)
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

rrime love se u pjek pitja
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Sweet Dreams All

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Noten e mir te gjitheve dhe endra te bukura .
 
Redaktimi i fundit:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

....naten e mire dhe mirulexofshim....
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirmgjesi,dreka,darka lol kush eshte ndonje goc per nje nate pa gjum te me shkruaj mesazh lol
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Miremengjesi te gjitheve. Paci nje dite te mbare sot
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

Studenti

BavareZ
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirmrama :))
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

a muj erdhe ma i riu i forumit
 

Studenti

BavareZ
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

erdha erdha po ce do se i lodhur :/
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire miq
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

naten pinkyy gjume te ombel
 
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

MIrmengjes poplli:)
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mjesi gjithve dhe agjerim te lehte
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Miremengjesi te gjitheve
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Notën.. :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire forumista...dhe merrini gjerat lehte se do jetoni me gjate e me mire :p
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Hyna & dola :D
 

Studenti

BavareZ
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

ti sa erdhe , don te dalesh :D
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Ktu ske as si genjen lol :) uns e mor vesh fare forumin
 

Studenti

BavareZ
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

pse mor se merr vesht ?? asht krejt i thjesht
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Nejse po he, hajd noten ;)
 

Studenti

BavareZ
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

naten ;) ...
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Kenaqesi qe u lexuam. Naten e Mire!
 

cent

...Lontano
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire forumi
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top