Kini kujdes prej 3 shenjave me dinake te horoskopit

Zodiac-Signs-Ranked-From-Angels-To-Devils.jpg
Dashi

Një nga shenjat më dinake të zodiakut është padyshim Dashi, që mendojnë se mashtrimi i të tjerëve është mënyra më e mirë për të marrë atë që dëshirojnë.

Të lindurit e shenjës së zodiakut të Dashi janë njerëz mbizotërues, agresivë, dominues, dinakë dhe manipulues.

Ata nuk pranojnë pengesa në rrugën e tyre dhe marrin masa ekstreme për të marrë atë që dëshirojnë.

Ata që kanë lindur në këtë shenjë dëshirojnë suksesin personal dhe respektin nga të tjerët, por absolutisht nuk janë të gatshëm ta respektojnë tjetrin.

Sigurisht që të gjithë gënjejmë ndonjëherë, ndryshojmë realitetin, por Dashi ka tendencë të ecë në atë rrugë më shumë se të tjerët.
Binjakët

Binjakët janë ndër shenjat më dinake të zodiakut. Ata përfaqësohen nga një shenjë e dyfishtë dhe dyfytyrësia është pjesë e qëndrimit të tyre.

Nëse nga njëra anë ato shfaqen plot cilësi të mira, nga ana tjetër ato zëvendësohen nga diçka më e errët.

Të lindurit e shenjës së zodiakut të Binjakëve janë gënjeshtarë, manipulues, oportunistë, të cilët përdorin njerëzit për të marrë diçka që u nevojitet.

Asnjëherë nuk duhet të besoni atë që na thotë një person i lindur në këtë shenjë.

Në fillim ata duken si njerëz të këndshëm, miqësorë dhe më pas na injorojnë nëse nuk u shërbejmë atyre. Të qenit gënjeshtarë është një mundësi nga e cila nuk heqin dorë.
Akrepi

Të lindurit e shenjës së zodiakut të Akrepit janë ndoshta ndër më dinakët. Ata e urrejnë të mos kenë kontroll mbi asgjë, qofshin ato emocionet, situatat, njerëzit.

Mund të përshkohen me të vërtetë nga një negativitet i tillë që t’i bëjë ata të urrejnë me të gjitha forcat e tyre.

Për të arritur qëllimet e tyre, Akrepët gërshetojnë një rrjet kompleks gënjeshtrash të orkestruara në mënyrë të përkryer për t’u dukur reale.

Nëse zbulohen, ata menjëherë vihen në mbrojtje dhe edhe nëse në sipërfaqe do të duken të dashur në zemrat e tyre, ata do t’ju urrejnë dhe do të mendojnë se si të hakmerren.

Ata i manipulojnë njerëzit ashtu siç dëshirojnë.

/S. H /NOA.al
 
Prit kur te dali ndonje tme citoj si witch qe meriton te digjet per ligesit e saja dhe pse jasht liste looooool


Akrepat dhe binjaket sdurojne bullshit.
Po nuk e grrice, jan rob qe te japin dhe pjaten qe kan ne duar.
 
Binjakët
Në fillim ata duken si njerëz të këndshëm, miqësorë dhe më pas na injorojnë nëse nuk u shërbejmë atyre. Të qenit gënjeshtarë është një mundësi nga e cila nuk heqin dorë.

Akrepi

Ata i manipulojnë njerëzit ashtu siç dëshirojnë.

/S. H /NOA.al
Binjakët gënjeshtarë? No way. Ta thuan me buzëqeshje, ec e meri vesh 🤣🤣 (kam çunin në këtë shenjë) 😁

Akrepi manipulues? Po, por shumë shpejt tregon sinqeritetin. Hiqeni nga lista 😁

Peshqit jo në listë? ?! Nuk ka më dinak dhe manipulues se peshqit 🤣🤣
 
Binjakët gënjeshtarë? No way. Ta thuan me buzëqeshje, ec e meri vesh 🤣🤣 (kam çunin në këtë shenjë) 😁

Akrepi manipulues? Po, por shumë shpejt tregon sinqeritetin. Hiqeni nga lista 😁

Peshqit jo në listë? ?! Nuk ka më dinak dhe manipulues se peshqit 🤣🤣
Shalgjati do te perkedhel shalet ...keshtu egon e vet 😂😂😂
 
Shiko fotografinë 1766300
Dashi

Një nga shenjat më dinake të zodiakut është padyshim Dashi, që mendojnë se mashtrimi i të tjerëve është mënyra më e mirë për të marrë atë që dëshirojnë.

Të lindurit e shenjës së zodiakut të Dashi janë njerëz mbizotërues, agresivë, dominues, dinakë dhe manipulues.

Ata nuk pranojnë pengesa në rrugën e tyre dhe marrin masa ekstreme për të marrë atë që dëshirojnë.

Ata që kanë lindur në këtë shenjë dëshirojnë suksesin personal dhe respektin nga të tjerët, por absolutisht nuk janë të gatshëm ta respektojnë tjetrin.

Sigurisht që të gjithë gënjejmë ndonjëherë, ndryshojmë realitetin, por Dashi ka tendencë të ecë në atë rrugë më shumë se të tjerët.
Binjakët

Binjakët janë ndër shenjat më dinake të zodiakut. Ata përfaqësohen nga një shenjë e dyfishtë dhe dyfytyrësia është pjesë e qëndrimit të tyre.

Nëse nga njëra anë ato shfaqen plot cilësi të mira, nga ana tjetër ato zëvendësohen nga diçka më e errët.

Të lindurit e shenjës së zodiakut të Binjakëve janë gënjeshtarë, manipulues, oportunistë, të cilët përdorin njerëzit për të marrë diçka që u nevojitet.

Asnjëherë nuk duhet të besoni atë që na thotë një person i lindur në këtë shenjë.

Në fillim ata duken si njerëz të këndshëm, miqësorë dhe më pas na injorojnë nëse nuk u shërbejmë atyre. Të qenit gënjeshtarë është një mundësi nga e cila nuk heqin dorë.
Akrepi

Të lindurit e shenjës së zodiakut të Akrepit janë ndoshta ndër më dinakët. Ata e urrejnë të mos kenë kontroll mbi asgjë, qofshin ato emocionet, situatat, njerëzit.

Mund të përshkohen me të vërtetë nga një negativitet i tillë që t’i bëjë ata të urrejnë me të gjitha forcat e tyre.

Për të arritur qëllimet e tyre, Akrepët gërshetojnë një rrjet kompleks gënjeshtrash të orkestruara në mënyrë të përkryer për t’u dukur reale.

Nëse zbulohen, ata menjëherë vihen në mbrojtje dhe edhe nëse në sipërfaqe do të duken të dashur në zemrat e tyre, ata do t’ju urrejnë dhe do të mendojnë se si të hakmerren.

Ata i manipulojnë njerëzit ashtu siç dëshirojnë.

/S. H /NOA.al

Kto i paska gjet lool
 
o qyqjaaa,ai dashi me ngjau si Demi fillimisht . ahhahaha
E cfare vuajtje do ishte nese ne vendin e ti do ishte Demi,apo jo or ti Demm @Xhelozi ?! hahahahaha
mos harrojme bejme tak dhe demin tjeter, @Ivy . :p
Se @Baboon osht me pushime hahahahahahahaha.
Moj ti lexo mir eee se sdu tme prishet reputacioni im virtual qe kam ngrit me gjith mund e djerse qe me shkonin palë palë aq me teper nga nje horoskop 😂😂😂😂😂😂😂😂
 
o qyqjaaa,ai dashi me ngjau si Demi fillimisht . ahhahaha
E cfare vuajtje do ishte nese ne vendin e ti do ishte Demi,apo jo or ti Demm @Xhelozi ?! hahahahaha
mos harrojme bejme tak dhe demin tjeter, @Ivy . :p
Se @Baboon osht me pushime hahahahahahahaha.
Po pra me pushime nuk e shef vitin tjetër ullijt me gjith vaj do e blej në Gaza 😜🤣
Me pak llafe katunar bohesh nuk mjafton me lind 😂

Sa për temën dashin edhe binjakët i kemi komshij, jemi e mesmja artë, 😜jemi në mes të dy....
Nejse se po haj noj banane 😜😂😂
 
Po pra me pushime nuk e shef vitin tjetër ullijt me gjith vaj do e blej në Gaza 😜🤣
Me pak llafe katunar bohesh nuk mjafton me lind 😂

Sa për temën dashin edhe binjakët i kemi komshij, jemi e mesmja artë, 😜jemi në mes të dy....
Nejse se po haj noj banane 😜😂😂
pres vaj ulliri ,geshtenja te pjekme ne prush,plus arra te freskta.
nese s`me sjell keto,titulli katunar iken nga ty. ta dish. :p
 
pres vaj ulliri ,geshtenja te pjekme ne prush,plus arra te freskta.
nese s`me sjell keto,titulli katunar iken nga ty. ta dish. :p
Sa shumë kërkojë mi sikur jom tu konkuru ke vera Grabocka për mis 🤣
Arra ene voj po ja boj dermonin po gështenja vallaj ktej nga Tirona veç dekorative ka ose siç i themi ne
Gështenja gamori 🤣
Që me pas fatin me t'ra no nji kokës ja nis e pëllet me verte 😜😂😂
 
Sa shumë kërkojë mi sikur jom tu konkuru ke vera Grabocka për mis 🤣
Arra ene voj po ja boj dermonin po gështenja vallaj ktej nga Tirona veç dekorative ka ose siç i themi ne
Gështenja gamori 🤣
Që me pas fatin me t'ra no nji kokës ja nis e pëllet me verte 😜😂😂
po psee,ti e paske dit te lete me qene katunar?!
po jo or cun,me qene ashtu kishim tere shpi ne ajrin e fresket te fshatit,e toke e gjona te fresketa. :p
Eh mire geshtenjat po i porosisim,ec nashi na hidh ka i teke raki rrushi. :p
 
po psee,ti e paske dit te lete me qene katunar?!
po jo or cun,me qene ashtu kishim tere shpi ne ajrin e fresket te fshatit,e toke e gjona te fresketa. :p
Eh mire geshtenjat po i porosisim,ec nashi na hidh ka i teke raki rrushi. :p
Ec se ti kom fal se me kte kohën as ftoht as vap s'po bi as edhe naj mullenj në lak me na ngushëllu lodhjen 😜

P.S bujrum si në shpi tate 🤗
images (9).jpeg
 
Top