Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: KiSs

kiss zinne se me knaqi, edhe erin :kiss:kiss
edhe hartinin se ska qef te harrohet haha
Tkisssssssss fort po fort fare fare fare se mka mar malli dhe kam 1 jav qe du me te dhen rep po sta jap dot sdu me te prish 69 hahahahahhahahahahaha .
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: KiSs

Puth Lucianon se me ka marre malli kam nje jave pa e pare
Ore djale ci ke keto mendime ''ndryshe'' ti mo?
Puth ata qe futen ne seder, Kiss kokekuqen faleminderit qe me kishe puthur perpara disa faqesh,Ajsin po e po edhe kusurin tjeter kush te jete ne linje.
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: KiSs

Ore djale ci ke keto mendime ''ndryshe'' ti mo?
Puth ata qe futen ne seder, Kiss kokekuqen faleminderit qe me kishe puthur perpara disa faqesh,Ajsin po e po edhe kusurin tjeter kush te jete ne linje.

Kiss gjyshin qe eshte si spec djegs:)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: KiSs

Ore djale ci ke keto mendime ''ndryshe'' ti mo?
Puth ata qe futen ne seder, Kiss kokekuqen faleminderit qe me kishe puthur perpara disa faqesh,Ajsin po e po edhe kusurin tjeter kush te jete ne linje.

Spranon me puthje nga mua ?? Se prisja kete gje prej teje kur te takohemi do me rrish 10 metra larg LOL LOL
 

El'Mejor

Daja
Titulli: KiSs

Kissssss Ketrushen :)
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: KiSs

Kiss gjyshin qe eshte si spec djegs:)
Kiss gjyshi ty sa here te te behet faqja palare LOL LOL
Kiss pak edhe Elushen se e harruam fare ene Linden ene te tjetrat
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: KiSs

Iron prap nuk me puthe as sot mire mire mos harro se jam i zoti i temes dhe te bej gjemen
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: KiSs

Iron prap nuk me puthe as sot mire mire mos harro se jam i zoti i temes dhe te bej gjemen
Muah pupupupupu aman vetem mos me fshi postimet LOL LOL
Ps... kur ti shohesh ne komente te antareve hahahahaha
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: KiSs

Muah pupupupupu aman vetem mos me fshi postimet LOL LOL
Ps... kur ti shohesh ne komente te antareve hahahahaha

yyyy ske turp puth mashkull mos do dhe french kiss eee me ne fund e pranove natyren tende te mbrapshme e tregove hapur qe je nga ato te fushes dhe te pelqejne bananet ptu turp te kesh kemi pire dhe ngrene bashke pastaj me shikoje me ate shikimin depertues mua ti me ne fund e kuptova.... Po te isha une si ty do hapja vet ate shtepine dy me dy dhe do e vija pllaken vete......Per ty sme vjen keq ne xhenem te gomerve shkofsh po per tet vella dhe prindrit e tu me vjen se do thone e derguam per ndonje lek dhe e thyevi belin ne mes.....

Te Puth ndonje cupke une se ky do na nxjerre nam te keq LOL LOL LOL
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: KiSs

Kiss gjyshi ty sa here te te behet faqja palare LOL LOL
Kiss pak edhe Elushen se e harruam fare ene Linden ene te tjetrat

Sot ne fakte kam ngrene buk me gjalp e me recel e u bera pis gjyshiLOLLOL

Kiss gjyshin cik fare:kiss
 

El'Mejor

Daja
Titulli: KiSs

Kiss ketrushen , normalisht edhe te pyes si e do me apo pa montazh ?:p
 

El'Mejor

Daja
Titulli: KiSs

Mendoja se do kishe preferenca , gjithsesi hajde i fusim nje french kiss ne per qefin tone .....dhe ku te na nxjerri ;)Kisssssssssssssss Ketrushen
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: KiSs

Wawwwwwwwwwwwwww e paska te rende fare puthjen ky re popull:skuq:u skuq goca nga cuni hahahahha
 

El'Mejor

Daja
Titulli: KiSs

Ne pergjithesi kur puth gocat tjera me french kiss behen me djers ..;) Por ska gje kisss prap une ty Ketrushe :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: KiSs

ore popull kaq bukur puth kjo ketrusha se na vute ne zili LOL LOL LOL LOL

kiss se mbaj mend si e quajne :D
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: KiSs

hhahahahaahahahahahahahah provoje ti njehere qe mos te vdesesh injorantLOLLOL
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: KiSs

Ne pergjithesi kur puth gocat tjera me french kiss behen me djers ..;) Por ska gje kisss prap une ty Ketrushe :D

Po qe per tu bo me djerse leje me mire se na ka ik dhe uji e nuk kam me cfare te lahem hahahahahahh
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top