Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Milka-h

Antar Aktiv
Titulli: KiSs

flm per kiss Q-bossi, po e marr si kerkim falje :D ! LOL
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: KiSs

nje kiss per sensun...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Eshte koha te per kisse dhe LOVE gjithsesi se meriton shume te tilla :kiss:kiss:kiss
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: KiSs

Nje bigg kisssss per Mon Cheri i loveeeeeeeeeee
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Titulli: KiSs

Eshte koha te per kisse dhe LOVE gjithsesi se meriton shume te tilla :kiss:kiss:kiss

Per mua ishte kjo mendoj :) :kiss:kiss:gezuar:
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: KiSs

Nje kiss per te gjithe ju meqe mka marr malli ....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: KiSs

Kiss per te tere meqe u be kohe pa u pare!:D

Ah kiss shume Trixin!^^
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Kam vendos me ba nje tradheti te madhe?!?!:p:lol: Kiss krejt gocat e forumit ,:kiss:kissmbani radhen ju lutem :27kush e prishe radhen nuk ka kiss:mah
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

Kiss LoVeeeeeeeeee
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: KiSs

kisss didin dhe ida angel :)
 

ALFREDedra

Antar Aktiv
Titulli: KiSs

a kiss to all participants.
ένα φιλί σε όλους τους συμμετέχοντες.
un baiser à tous les participants.
een kus aan alle deelnemers.
einen Kuss an alle Teilnehmer
すべての参加者にキス.
bir bütün katılımcılara ِpücük.

ops! une nuk njoh asnje prandaj ju kiss te gjitheve...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Nje kiss e madhe shkon per Elushen (me ka marre malli ta shoh ktej), por gjysmen e kesaj kiss te madhe dua t'ja kushtoj edhe Bellatrix-it veq per inati :puthje::puthje:a senssu e meriton nje te vockel si sherraxhike qe eshte :kiss
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Kiss Bamboliten meq eshte kthyer :puc:puc
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: KiSs

dHE UNE KISS BAMBOLITEN ///
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs

:kiss Hard Styler kam kohe pa te puthur faqkat :kiss
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: KiSs

kiss Bellatrix & Kitrra :)
 

sensuu

sweet
Titulli: KiSs

Nje kiss e madhe shkon per Elushen (me ka marre malli ta shoh ktej), por gjysmen e kesaj kiss te madhe dua t'ja kushtoj edhe Bellatrix-it veq per inati :puthje::puthje:a senssu e meriton nje te vockel si sherraxhike qe eshte :kiss

ee tashi une nuk dua te bej sherr a kupton ......po me kap vete sherri mu....jam shume ne hall
hajt kiss ty......bellatrix,didin.....ida angel.......kiss kiss...ah po edhe fight....gjithmone nese e lexon :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: KiSs

Nje big kiss per sensun meqe eshte rikthyer!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Meq eshte pranvere, lulezim gjithku, kenge bilbili, dhe ka shume shperthime jam me i fuqishem se kurre dhe do rendis gocat ne radhe per ti kissur::puc

Elushen:kiss
didi:kiss
Bellatrix:kiss
senssu:kiss
Bamboliten (nuk ben hiq me harru):kiss
ida angel:kiss
Love:kiss
deliza:kiss
Kokekuqen :kiss
Ajsin :kiss
KarameleZana
:kiss

..............................uff sa shume qe jane edhe duan shume kisse k'to :syze::p:uffa:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Kiss *Mia*, :kiss:kissna mungojne shkrimet e saj :flutur:
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: KiSs

Nje KiSs Virtual per Snow & Bambolita :)
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

nje bigggggggg hugsssssssssssss per ty se kiss :S ncuk kam :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top