• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

xhebrail1

INTERIST
Titulli: KiSs..

Kiss per plot shkodrane ,kreta ,arfenillen veq per inat te saj , pastaj bellen edhe sensu
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss AJSIN, :puth::puth:
 

Kila

VIP
Titulli: KiSs..

Puth te gjitha ata qe me kan inat :p :D :five::puc::puc::puc::puc::kis:kis:kis
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje kiss te madh per Zhigun per ditelindjen :hugfort::love1::tvb::dit:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje femij, nje vajze. E imja, e tera e jona. nje perfeksion. kaq e vogel e plot me sekrete, cdo dite sjell mrekulli sepse cdo xhest, cdo buzeqeshje te le pa fjale, magjike. cdo here, cdo gje eshte kaq e papritur. fytyra e saj shkelqen kur ti....pikerisht ti, hyn ne vizualen e saj. Vetem ti e ve ne gjume, kenget e tua e qetesojn e kenaqin, vetem ti me perkedheljet e tua i largon friken, ti e con nga lotet tek e qeshura. eshte kaq e bukur, e shkathet, argetuese, kaq e vendosur e te do megjithe zemer...........te perqafon e te puth mami fort, ti je shpirti im, jeta ime :puc::zemer::beb::beb:


Per vajzen time qe ka sot ditelindjen :dit::xhan::xhan:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Nje kiss ke faqja per gocen e bella, mikeshen time te vogel
 

Kila

VIP
Titulli: KiSs..

Urime per gocen e Bella .... ma pucc fortttt nga ana imee sikur te isha afer do i beje kete dhurat
... puuccc gezuarrr
 
Titulli: KiSs..

Bella edhe 1oo goca puc:aku:
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: KiSs..

100 vjet ti boft qika bella ....kiss ty ene qiken
 
Titulli: KiSs..

NJe puthje per Bellen & Zanen,Shkodranen,meqe i kam online tashi:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

NJe puthje per Bellen & Zanen,Shkodranen,meqe i kam online tashi:p
epo mire kiss meqe te kam online :gjuhe:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Kiss shume bella ne keto ore te vona
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss Kitrra123 :pufballin::pufballin:
o Kila sa m'ke mucionu ne kete shi :cader: ec futu i here nen qader, ec:cader::hugfort:t'kis shume e shume :puc::kis
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Kilen dhe un e kiss fort :ktu:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Hajt se po e kiss edhe une kete Kila...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss Elushen qe ti nxjerre gjumin :kis
dhe bellen qe ti vaje java per se mbari :kis
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Kiss Elushen qe ti nxjerre gjumin :kis
dhe bellen qe ti vaje java per se mbari :kis
Plakush kiss dhe un ty, java edhe pse me shi ka filluar shume mire per mua.....1 kam bere nje pune qe me solli buzeqeshjen dhe 2 kissi jot :D

Elushen dhe Yllin kissssssss
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Kiss back fort bella....
 
Titulli: KiSs..

Nje big Kiss x Didi se me ka marr malli shum:krehje:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top